آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 3774
تاریخ انتشار : 19 آذر 1390 1:57
تعداد بازدید : 459

با حکم رییس جمهور

حکیم جوادی دبیر شورای عالی فناوری اطلاعات شد

ريیس جمهور، ريیس سازمان فناوری اطلاعات ایران را به سمت دبیر شورای عالی فناوری اطلاعات منصوب کرد.

فارس- حکیم جوادی هم‌اکنون معاون وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات و ريیس سازمان فناوری اطلاعات است و حکم خود را از محمود احمدی‌نژاد رییس جمهور، دریافت کرده است.
براساس این گزارش، پیش از این عبدالمجید ریاضی، سکاندار شورای عالی فناوری اطلاعات بود. ریاضی در آن زمان، معاون فناوری اطلاعات وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات و دبیر شورای عالی فناوری اطلاعات بود.
او سال‌ها در وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات انجام وظیفه کرد و سرانجام انحلال معاونت فناوری اطلاعات وزارت ارتباطات، عبدالمجید ریاضی را مجبور به ترک این وزارتخانه کرد. پس از رفتن ریاضی از وزارت ارتباطات، شورای عالی فناوری اطلاعات کشور نیز بی‌
دبیر شد.
این اتفاق مصادف شد با کمرنگ شدن و انحلال برخی شوراها در دولت و شاید همین موضوع، برای مدتی، شورای عالی فناوری اطلاعات را از نعمت دبیر بی‌نصیب گذاشت.
اگرچه هم‌اکنون دیگر معاونت فناوری اطلاعات در وزارت ارتباطات وجود ندارد، اما حالا دیگر سازمان فناوری اطلاعات بازوی فناورانه وزارت ارتباطات و متولی و پدر فناوری اطلاعات در کشور شده و احمدی‌نژاد ريیس جمهور، معاون وزیر و ريیس این سازمان را برای دبیری شورای عالی فناوری اطلاعات برگزیده است.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :