آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 37625
تاریخ انتشار : 18 آبان 1392 11:26
تعداد بازدید : 875

ابتکار فروش کفش ایرانی با پول مجازی

پایگاه اینترنتی کوین دسک از ابتکار یک فروشنده ایرانی برای فروش کفش های دست ساز خود با استفاده از پول دیجیتال یا بیتکوین خبر داد و نوشت: وی به این ترتیب می تواند محصولات خود را به همه جا ارسال و پول آن را دریافت کند.

خبرگزاری تسنیم- سایت تجارت الکترونیکی کوین دسک که هفته گذشته شروع به کار کرد، در معاملات خود تنها بیتکوین (واحد پولی الکترونیکی) قبول می‌کند، زیرا بیشتر مشتریان خارجی این سایت نمی‌توانند پول دیگری را پرداخت کنند.
زمینه فعالیت این سایت، تجارت کفش‌های ایرانی است. تجارت 70 ساله فروش کفش‌های دست‌ساز ایرانی که در اصفهان تولید می‌شوند.
مالکان این فروشگاه از اینکه می‌توانند کالاهای خود را به همه جا ارسال کنند خوشحالند، اما پرداخت پول کالاها یک مشکل محسوب می‌شود. تنها راه پرداخت، پرداخت نقدی و یا پرداخت قابل مبادله به صورت آسان با استفاده از پول دیجیتال است.
این سایت فروش کفش‌های ایرانی که معاملات آن تنها با بیتکوین انجام می‌شود، در روز اول تنها توانست چهار جفت کفش به فروش برساند که شروع خوبی بوده است.
این فروشگاه در حال حاضر، کیف‌های دستی چرمی، کیف پول و کفش برای خانم‌ها و کفش‌های مردانه در هفت طرح برای فروش عرضه می‌کند. همه قیمت‌ها به دلار آمریکا هستند و از حدود 80 دلار شروع می‌شوند.
علاوه بر محدودیت‌های تجاری، تبدیل بیتکوین به ریال ایران نیز با موانع فنی و عدم وجود اطلاعات کافی در این زمینه مواجه است.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :