آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 37607
تاریخ انتشار : 18 آبان 1392 10:51
تعداد بازدید : 744

از سهام توییتر تا سفر بلاتر

داغ ترین خبر در شبکه اجتماعی توییتر، بین تمام کاربران آغاز فروش سهام توییتر بود. کاربران اخبار مربوط به فروش سهام توییتر را با هشتگ ring# دنبال می کردند. توییتر فروش 70 میلیون سهم خود را با قیمت پایه 26 دلار هفته گذشته آغاز کرد. چند ماه پیش توییتر اعلام کرد که به صورت رسمی وارد بورس می شود. از آن زمان تا به حال علاقه مندان به این شبکه اجتماعی در انتظار آغاز فروش رسمی سهام توییتر هستند. در سال های گذشته سهام سایت های اینترنتی فروش خوبی در بورس داشته است.

بهار ادیبان

ورود سپ بلاتر به ایران و دیدارش با دولتمردان ایرانی از اتفاقاتی بود که هفته گذشته توجه بسیاری از کاربران علاقه‌مند به فوتبال و ورزش را به خود جلب کرد. سپ بلاتر، رییس فدراسیون جهانی فوتبال هفته گذشته برای حضور در دومین کنگره بین‌المللی علم و فوتبال وارد تهران شد.
درگذشت حبیب‌الله عسگراولادی، خبر بد هفته گذشته بود. پیام دولتمردان به مناسبت درگذشت عسگراولادی بارها در شبکه‌های اجتماعی بازنشر شد. مذاکرات هسته‌ای ژنو نیز یکی از رویدادهای پرسروصدا در فضای مجازی بود. واکنش مقامات کشورهای مختلف به دومین دور از مذاکرات هسته‌ای ایران با گروه 5+1 در شبکه‌های اجتماعی، وبلاگ‌ها و سایت‌های خبری پایان هفته گذشته خواندنی بود.  بنیامین نتانیاهو، نخست‌وزیر اسراییل روز هفتم نوامبر بعد از شنیدن اخبار مذاکرات ایران با گروه 5+1 با هشتگ ایران Iran# توییت کرد: «اگر اخباری که از ژنو می‌رسد درست باشد، این برای ایران معامله قرن است.» این توییت نتانیاهو بیش از 400 بار بازنشر شد.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :