آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 3758
تاریخ انتشار : 13 آذر 1390 10:38
تعداد بازدید : 641

مسوولان به دنبال دلیل حذف نام بورس تهران از فدراسیون جهانی بورس‌ها

خط خوردگی پر ابهام بورس تهران

فدراسیون جهانی بورس های اوراق بهادار در اقدامی تعجب برانگیز و بدون اعلام قبلی نام شرکت بورس اوراق بهادار را در آخرین گزارش ماهانه خود حذف کرد. حتی نام بورس تهران در سایت این فدراسیون دیده نمی شود.

فارس- مسوولان بورس اوراق بهادار تهران در برابر اقدام تعجب برانگیز حذف نام این شرکت توسط فدراسیون جهانی بورس‌ها، در حال بررسی ابعاد و دلایل این اتفاق هستند تا گزارشی را طی روزهای آینده منتشر کنند.

مسوولان بورس در حال پیگیری و بررسی دلایل

براساس این گزارش، اقدام فدراسیون جهانی بورس‌ها در شرایطی مورد حیرت مسوولان بازار سرمایه شده که سیدعلی حسینی، معاون نظارت بر بورس‌ها و ناشران اوراق بهادار گفت: با توجه به انتقال فعالیت‌های بین‌المللی بورس به شرکت بورس اوراق بهادار، مسوولان این شرکت درحال پیگیری و بررسی دلیل آن هستند تا بعد از مشخص شدن ابعاد آن، گزارشی را طی روزهای آینده ارایه کنند.
وی شایعه تحریم بورس تهران توسط این نهاد را رد کرد و افزود: با توجه به استقلال فعالیت‌های فدراسیون جهانی و بورس اوراق بهادار دلیلی برای تحریم وجود ندارد و چنین رویدادی تاکنون سابقه
 نداشته است.
همچنین حسن قالیباف‌اصل، مدیرعامل بورس اوراق بهادار تهران گفت: این موضوع توسط امور بین‌الملل شرکت در حال بررسی است که بعد از اخذ اطلاعات، گزارشی به طور رسمی ارایه خواهد شد.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :