آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 37492
تاریخ انتشار : 15 آبان 1392 10:51
تعداد بازدید : 734

دبیر سازمان نظام صنفی رایانه‌ای اصفهان:

دستاوردهای ICT اصفهان 4 دی ماه در اتوکام به نمایش در می آید

دبیرسازمان نظام صنفی رایانه ای اصفهان درخصوص نوزدهمین نمایشگاه بین المللی کامپیوتر و اتوماسیون اداری اصفهان گفت: نمایشگاه اتوکام فضای مناسبی برای مشاهده آخرین دستاوردهای این صنعت برای بازدیدکنندگان فراهم می کند تا به مطالعه و بررسی نوآوری ها و رهیافت های جدید شرکت کنندگان بپردازند.

فناوران- سیدمرتضی میرعظیمی افزود: رویداد نوزدهمین نمایشگاه بین‌المللی کامپیوتر و اتوماسیون اداری از تاریخ چهارم تا هشتم دی ماه نشان‌گر انسجام صنف رایانه اصفهان است.
وی گفت: این نمایشگاه در نوع خود یکی از مهم‌ترین و بزرگ‌ترین رویدادهای فناوری اطلاعات استان محسوب می‌شود و در صحنه فناوری اطلاعات و ارتباطات کشور نام Autocom نامی آشنا در میان فعالان این بخش است. وی گفت: این نمایشگاه یکی از پرمخاطب‌ترین نمایشگاه‌های تخصصی است که طیف وسیعی از دست‌اندرکاران حوزه ICT در زمینه‌های سخت‌افزار، شبکه، نرم‌افزار، رسانه‌های دیجیتال، دولت الکترونیک و تجارت الکترونیک، اینترنت، وب، امنیت و مراکز علمی، آموزشی و تحقیقاتی حضور می‌یابند.
میرعظیمی گفت: علاوه بر این به منظور فرهنگ سازی در زمینه فناوری اطلاعات و ارتباطات همه‌روزه همایشی برگزار و همچنین میزگردها و نشست‌های تخصصی برنامه‌ریزی شده است که متعاقبا عناوین آن اعلام خواهد شد. وی افزود: امید است با استقبال مشارکت‌کنندگان بتوان نمایشگاهی پربارتر و بهتر از سال‌های پیشین برپا کنیم.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :