آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 3746
تاریخ انتشار : 13 آذر 1390 10:16
تعداد بازدید : 1048

در پی توافق نظام صنفی رایانه‌ای با شرکت ارتباطات مشترک شهر

دکل های مخابراتی اینترنتی تهران شناسنامه دار می شوند

سازمان نظام صنفی رایانه ای در پی توافق با شرکت ارتباطات مشترک شهر و همکاری مشترک در طرح ساماندهی دکل های مخابراتی اینترنتی سطح شهر تهران، طی فراخوانی از تمامی شرکت های دارای مجوز ISP یا ISDP در خواست کرده است که به منظور جلوگیری از برچیده شدن دکل های مجاز خود نسبت به تکمیل و ارسال فایل پیوست حداکثر تا تاریخ 30 آذرماه سال جاری اقدام کنند. به منظور اطلاع از جزییات این فراخوان گفت وگویی با داود حقگو، دبیر سازمان نظام صنفی رایانه ای استان تهران انجام داده ایم که می خوانید.

سازمان نظام صنفی رایانه ای فراخوانی برای ساماندهی دکل­های اینترنتی منتشر کرده است.جزییات این فراخوان چیست؟
سازمان نظام صنفی رایانه‌ای استان تهران و شرکت ارتباط مشترک شهر برای ساماندهی و نظم بخشی دکل‌های موجود در سطح شهر تهران، شروع به تکمیل پرونده شرکت‌های بهره‌بردار اینترنتی و PAP کرده‌اند. فراخوانی که این سازمان روی سایت گذاشته نتیجه تعامل بسیار مثبت فیمابین شرکت ارتباط شهر و سازمان بوده است و این امیدواری نیز وجود دارد که شرکت‌های ذی نفع در موضوع فراخوان، همکاری به موقع خود با سازمان و به تبع آن با شرکت ارتباط شهر که در راستای وظایف و رسالت تعریف شده از سوی شهرداری تهران در این زمینه فعالیت می‌کند را داشته باشند تا از مزایای کسب و کار در محیطی قانونی و شفاف برخوردار شوند.
این فراخوان چه شرکت‌هایی را پوشش خواهد داد؟
طبیعی است سازمان نظام صنفی رایانه‌ای نسبت به اعضای خود تعهد و حساسیت داشته باشد. بنابراین در فراخوان، صرفا از اعضای خود درخواست کرده است تا برای تکمیل فرم اقدام کنند. البته شرکت‌هایی که به هر دلیلی تا کنون به عضویت سازمان در نیامده‌اند این فرصت را دارند تا سریعا نسبت به عضویت خود در سازمان و دریافت مجوز فعالیت اقدام کرده و فعالیت مجاز و شناسنامه دکل‌های خود را از طریق سازمان نظام صنفی رایانه‌ای به شرکت ارتباط مشترک شهر اعلام کنند.
نتیجه کار را چگونه ارزیابی می‌کنید؟
نتیجه حتما مثبت است. چون بین سازمان و شرکت ارتباط مشترک شهر که همکاری خوبی وجود دارد. اعضای سازمان نیز طبیعتا از این خدمت سود خواهند برد و بانک اطلاعاتی اعضا نیز تکمیل‌تر خواهد شد. در ضمن اثربخشی یک کار جمعی معمولا از کاری که هر عضو بخواهد به تنهایی انجام دهد بهتر است.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :