آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 3739
تاریخ انتشار : 13 آذر 1390 10:2
تعداد بازدید : 1844

حضور تجارت امن و شرکای تجاری در الکامپ 2011

شرکت تجارت امن، بخش ایرانی شرکت کامگارد همراه با شرکای تجاری خود در نمایشگاه الکامپ امسال حضور خواهد داشت. شرکت تجارت امن در چهارمین حضور پیاپی خود در نمایشگاه الکامپ ضمن معرفی تازه های کسپرسکی، سایبروم و جی اف آی، شرکای تجاری ویژه خود را نیز همراهی خواهد کرد.

فناوران- شرکت‌های آواژنگ سیستم، ایدکو، داده‌پردازان دوران، گیلاس کامپیوتر و آدپا شرکایی هستند که در سالن 40 و در غرفه کسپرسکی با مشتریان خود دیدار خواهند کرد.
نمایشگاه پنج روزه الکامپ فرصتی است تا نمایندگان کانال فروش، سازمان‌ها و شرکت‌ها و همچنین عموم علاقه‌مندان با دستاوردهای فناورانه کسپرسکی، سایبروم و جی‌اف‌آی از طریق توزیع‌کنندگان داخلی آنها در ایران آشنا شوند.

ایدکو با کسپرسکی وگیت پروتکت در الکامپ تهران
 شرکت تجارت الکترونیک ایرانیان (ایدکو) تازه‌های کسپرسکی و گیت‌پروتکت را در الکامپ 2011 تهران معرفی خواهد کرد. محصولات جدید کسپرسکی از جمله Endpoint Security 8  و Security Center و همچنین تازه‌های تنها xUTM گرافیکی جهان در غرفه شرکت ایدکو در معرض دید علاقه‌مندان قرار
 خواهد گرفت.
شرکت ایدکو آماده پذیرایی از علاقه‌مندان و مشتریان خود در سالن 40A است.

سیف سافت و برنامه‌های ویژه روزانه در الکامپ
 شرکت سیف‌سافت که به تازگی ورود خود را در بازار امنیت اطلاعات اعلام کرده، نخستین حضور نمایشگاهی خود را در الکامپ 90 تجربه خواهد کرد.
شرکت پارس ایمن نرم‌افزار با نام تجاری سیف‌سافت و شعار «امنیت، یک سطح بالاتر» تلاش خواهد کرد در روزهای برگزاری نمایشگاه، با برگزاری برنامه‌های ویژه، الکامپ متفاوتی را
 تجربه کند.
غرفه شرکت سیف‌سافت واقع در سالن 40 با معرفی محصولات کسپرسکی، سایبروم و جی‌اف‌آی، سطح  جدیدی از خدمات امنیت اطلاعات را معرفی خواهد کرد.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :