آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 3728
تاریخ انتشار : 13 آذر 1390 9:39
تعداد بازدید : 1816

براي نخستين بار در کشور

راه اندازي پورتال الکترونيکي سازمان تاکسيراني در شاهين شهر

مديرعامل سازمان تاکسيراني شاهين شهر گفت: در راستاي ايجاد دولت الکترونيکي پورتال تاکسيراني براي نخستين بار در کشور در سازمان تاکسيراني شاهين شهر راه اندازي مي شود.

ايسنا - عليرضا بصيري افزود: پورتال الکترونيکي سازمان تاکسيراني به صورت فازبندي شده توسط سازمان راهبردي رياست جمهوري تدوين و طراحي شده و در شش ماهه آينده به طور کامل بهره‌برداري خواهد شد.
وي در مورد اهداف ايجاد اين سامانه گفت: اين سيستم با هدف ارتباط بيشتر با شهروندان و نيز صرفه‌جويي در هزينه و زمان اجراي امور اداري راه‌اندازي شده است.
مديرعامل سازمان تاکسيراني شاهين شهر افزود: از مزاياي اين سايت مي‌توان به يک طرفه نبودن ارتباط با کاربران اشاره كرد که علاوه بر اطلاع‌رساني اخبار سازمان، امکان ارسال شکايات و پيشنهادها براي شهروندان و ايجاد امکان پيگيري فراهم شده است.
بصيري پيگيري وضعيت اداري و ثبت مرخصي رانندگان را از ديگر مزاياي اين سامانه برشمرد و گفت: شهروندان مي‌توانند براي يافتن اشيای گمشده و يا ثبت شکايت به اين سايت مراجعه كرده و پس از دريافت کد رهگيري بعد از 24 ساعت موضوع درخواست خود را در سامانه پيگيري كنند.
وي با اشاره به انجام امور اداري به صورت امضاي ديجيتال افزود: اين سامانه مجازي به صورت شبانه‌روزي در اختيار شهروندان قرار دارد و به آساني مي‌تواند درخواست‌هاي اداري خود را انجام دهند.
بصيري گفت: کار آموزش رانندگان از سوي سازمان انجام خواهد شد و به منظور استفاده آسان و راحت آنها، کافي‌نت براي رانندگان به صورت رايگان ايجاد خواهد شد.
وي افزود: براي تمامي رانندگان تاکسي‌هاي گردشي، تلفني و سرويس مدارس که داراي کارت شهري هستند، شماره کاربري و رمز عبور به منظور استفاده از اين سايت درنظر گرفته شده است.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :