آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 3700
تاریخ انتشار : 12 آذر 1390 9:58
تعداد بازدید : 594

بدون تیتر

تعداد ۶۸۲ هزار و ۵۸۸ فقره کارت های الکترونیکی برداشت ( Debit Card) و کارت خرید و هدیه (Prepaid Card) تا پایان آبان ماه سال جاری توسط پست بانک ایران به مشتریان واگذار شده که از طریق دستگاه های خودپرداز (ATM) و دستگاه پایانه های فروش (POS) شبکه بانکی شتاب قابلیت انجام خدمات نوین بانکی را دارند.

  نسخه جدید نرم‌افزار همراه بانک ملت مبتنی بر سیستم آندرویید راه اندازی شدبر اساس این گزارش، نسخه آندرویید همراه بانک ملت شامل تمامی خدمات همراه بانک به استثنای خدمات کارت، چک و برداشت اقساط است.

  شرکت پرداخت نوین آرین (وابسته به بانک اقتصادنوین) از سوی بانک گردشگری برای مدیریت و راهبری پایانه‌های فروش این بانک برگزیده شد.

  طرح عید تا عید که از 16تا 24 آبان برای تشویق دارندگان کارت های سامان به استفاده از  پایانه‌های فروشگاهی سامان و تشویق دارندگان پایانه‌های فروشگاهی سامان  و شرکت در قرعه کشی هدایای ویژه  آغاز شد تا پایان سال ادامه دارد.

  بانک خصوصی  پاسارگاد چهارمین بانکی است که بعد از بانک‌های ملت، سپه و صادرات برای حضور در پروژه‌های توسعه‌ای وزارت نفت وارد میدان می شود. با توجه به محدوديت‌هاي صورت گرفته درمورد صنعت نفت كشور و كافي نبودن منابع داخلي وزارت نفت براي پيشبرد پروژه‌هاي نفتي، از چندي پيش بحث تامين مالي پروژه‌هاي نفتي از طريق منابع مالي بانك‌هاي داخلي مطرح شد.

  روابط عمومی بانک تات اعلام کرد: موسسان این بانک هیچ گونه بدهی به بانک‌های ملی و تجارت ندارند.به دنبال درج خبری با عنوان  « بدهی 2/18 میلیارد تومانی یکی از موسسان بانک تات به بانک ملی « به نقل از ناصر موسوی لارگانی عضو کمیسیون اقتصادی مجلس ، روابط عمومی بانک تات خبر از آن  داد که موسسان بانک تات هیچ گونه بدهی به بانک های ملی و تجارت ندارند و به منظور اطمینان از صحت این موضوع، می‌توان از بانک‌های ملی و تجارت استعلام کرد.

   توجه به اینکه وجه تضمین قراردادهای آتی سکه به صورت شناور تعیین می‌شود، ابتدا قرار بود از روز پنجشنبه گذشته  این میزان به 750 هزار تومان افزایش یابد ولی به دلیل افزایش میانگین قیمت تسویه از 2 تا 7 آذر ماه، این رقم از امروز به 800 هزار تومان افزایش می‌یابد.

  مدیرعامل بیمه ایران از تاسیس یک شرکت اختصاصی بیمه عمر تا پایان سال جاری توسط بیمه ایران‌خبردادوگفت:تخلفات‌نمایندگی‌هاو کارگزاری‌های بیمه را به مسوولان بیمه معرفی کنید.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :