آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 36833
تاریخ انتشار : 7 آبان 1392 10:15
تعداد بازدید : 690

برگزاری چهارمین مزایده بزرگ الکترونیکی دولت

مدیرعامل سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی از برگزاری چهارمین مزایده الکترونیکی اموال منقول این سازمان در سطح کشور خبر داد.

خبرگزاری ایرنا- اردشیر محمدی در سمینار آموزشی سامانه مزایده الکترونیکی (سما) گفت: سازمان اموال تملیکی به عنوان یک سازمان دولتی پیشرو در برگزاری مزایده‌های الکترونیکی، چهارمین مزایده سراسری اموال منقول را به صورت الکترونیکی برگزار می‌کند.
مدیرعامل سازمان اموال تملیکی افزود: طی سال جاری با برنامه‌ریزی و اتخاذ تمهیدات لازم موفق به برگزاری بزرگ‌ترین مزایده‌های الکترونیکی در کشور شدیم و سه مزایده را به صورت الکترونیکی و آزمایشی برگزار کرده و در حال حاضر مزایده شماره 150 اموال منقول در حال برگزاری است.
وی افزود: با این اقدام مهم‌ترین فرآیند سازمان جمع‌آوری و فروش اموال تملیکی که برگزاری مزایده‌های سراسری است به صورت الکترونیکی انجام می‌پذیرد.
وی با موفق ارزیابی کردن مزایده‌های الکترونیکی گفت: اگرچه در اجرای مزایده‌های الکترونیک با چالش‌ها و محدودیت‌های مختلفی مواجه بودیم، ولی خوشبختانه توانستیم مزایده‌ها را به صورت الکترونیکی برگزار کنیم و در شش ماهه اول سال جاری نسبت به مدت مشابه سال گذشته صددرصد رشد در فروش اموال منقول داشته باشیم.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :