آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 36744
تاریخ انتشار : 6 آبان 1392 11:33
تعداد بازدید : 683

بانک صادرات اوراق عرضه می فروشد

وزارت امور اقتصادی و دارایی در راستای تحقق اهداف و سیاست های اقتصادی دولت تدبیر و امید، عرضه مبلغ 10 هزار میلیارد ریال اوراق مشارکت ویژه طرح های عمرانی و زیربنایی دولت جمهوری اسلامی ایران را از روز دوشنبه ششم آبان ماه سال جاری در شعب منتخب بانک صادرات ایران آغاز خواهد کرد.

روابط عمومی بانک صادرات- وزارت امور اقتصادی و دارایی در راستای تحقق اهداف اقتصادی دولت و اجرای طرح‌های عمرانی در  کشور در نظر دارد، مبلغ 10 هزار میلیارد ریال اوراق مشارکت ویژه طرح‌های عمرانی و زیربنایی دولت جمهوری اسلامی ایران را از روز دوشنبه ششم آبان‌ماه به مدت چهار روز کاری از طریق شعب منتخب بانک صادرات ایران در سراسر کشور به فروش برساند.
این اوراق در راستای تکمیل و اجرای ده‌ها طرح کلان عمرانی از قبیل: احداث سد، نیروگاه، انتقال آب و فاضلاب، شبکه‌های آبیاری و زه‌کشی به فروش می‌رسد.
این اوراق با نرخ سود علی‌الحساب سالانه 20 درصد، معاف از مالیات و باز پرداخت اصل و سود آنها توسط وزارت امور اقتصادی و دارایی به نمایندگی از دولت جمهوری اسلامی ایران تضمین شده است.
هم‌وطنان گرامی برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با شعب منتخب عرضه‌کننده اوراق مشارکت می‌توانند به پایگاه اینترنتی این بانک به نشانی bsi.ir مراجعه و یا با مرکز ارتباط مشتریان این بانک به شماره 09602 تماس بگیرند.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :