fanavaran
آخرین اخبار
   
  کد خبر : 36714
  تاریخ انتشار : 6 آبان 1392 10:41
  تعداد بازدید : 473

  به علت نبود پهنای باند مورد نیاز

  شرکت های اینترنتی ناچار به کم فروشی هستند

  تعداد کاربران اینترنتی رو به افزایش است و به تبع آن پهنای باند نیز باید افزایش پیدا کند و این موضوع توسط دولت تعیین می شود اما وقتی ظرفیت ها کم باشد، باعث تقسیم بندی سرویس بین افراد شده و کیفیت کاهش پیدا می کند.

  ایسنا- علی ملکی مدیرعامل شرکت چاپارسانه گفت: ما همیشه در حوزه‌ اینترنت محکوم به کم‌فروشی هستیم، چون در مقابل ما شرکتی شبه‌دولتی به نام مخابرات قرار دارد و این موضوع باعث می‌شود که ما محکوم به این موضوع شویم.
  وی افزود: دقت کنید تعداد کاربران اینترنتی رو به افزایش است و به تبع آن پهنای باند نیز باید افزایش پیدا کند و این موضوع توسط دولت تعیین می‌شود. وقتی ظرفیت‌ها کم باشد، باعث تقسیم‌بندی سرویس بین افراد خواهد شد و کیفیت کاهش پیدا می‌کند، در حقیقت علت این اتفاق خود دولت و سازمان‌های مرتبط با آن هستند، در صورتی که اگر ورود پهنای باند به کشور به شرکت‌های خصوصی سپرده شود، خدمات بهتری ارایه خواهد شد و دیگر شاهد چنین موضوعاتی نخواهیم بود.
  وی درباره وعده‌های دولت در زمینه‌ اینترنت گفت: اگر این وعده‌ها عملی شود، وضعیت سرعت و قیمت اینترنت بهبود پیدا خواهد کرد، ولی اگر در حد حرف بماند وضعیت هیچ تغییری نخواهد کرد.


  نظر شما  نمایش غیر عمومی
  تصویر امنیتی :