fanavaran
آخرین اخبار
   
  کد خبر : 36631
  تاریخ انتشار : 5 آبان 1392 11:29
  تعداد بازدید : 581

  مدیر سابق اپل به بلک بری می رود

  در حالی که بلک بری در وضعیت نامناسب مالی به سر می برد، یکی از مدیران سابق اپل آمادگی خود را برای رهبری این شرکت اعلام کرده است.

  فناوران-‌ شرکت بلک‌بری از چند فصل گذشته به دلیل عملکرد ضعیف در زمینه تولید و عرضه گوشی‌هایش، با مشکلات زیادی همراه شده است. از این رو زمزمه فروش و واگذاری آن به شرکت‌ دیگری، این روزها خبر داغ بازار است. بر این اساس شنیده می‌شود این شرکت با قیمت ناچیزی در حدود 4/7 میلیارد دلار واگذار شود.
  با این حال گزارش‌های تازه حاکی از آن است که یک منجی برای این شرکت پیدا شده که احتمالا سکان امور بلک‌بری را به دست خواهد گرفت. گفته می‌شود "جان اسکلی" که جزو مدیران سابق اپل محصوب می‌شود، سکان امور بلک‌بری را به‌دست می‌گیرد. گزارش‌ها حاکی است که وی هم‌اکنون در شرکتی فعالیت می‌کند که احتمالا به زودی با کمپانی کانادایی بلک‌بری ادغام خواهد شد.
  براساس این گزارش،‌ در حال حاضر بلک‌بری به مزایده گذاشته شده و شرکت‌های لنوو، سیسکو و گوگل برای تصاحب این کمپانی اقدام کرده‌اند. به این ترتیب هر شرکتی مبلغ بیشتری را پرداخت کند صاحب بلک‌بری و تمامی اختراع‌های ثبت شده آن خواهد شد. اگر هیچ شرکتی نیز حاضر به خرید بلک‌بری نشود این کمپانی به زودی به مبلغ 4/7 میلیارد دلار واگذار خواهد شد.


  نظر شما  نمایش غیر عمومی
  تصویر امنیتی :