آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 36607
تاریخ انتشار : 5 آبان 1392 11:0
تعداد بازدید : 567

نمایندگان مجلس چه گوشی دست می گیرند

در شرایطی که این روزها استفاده از تلفن های همراهی که تمام امکانات را در اختیار دارند در حال تبدیل شدن به یک امر عادی است شاید این موضوع برای کاربران جالب باشد که نمایندگان مردم در مجلس از چه تلفن همراهی استفاده می کنند.

نامه- بر همین اساس در حاشیه یکی از جلسات علنی مجلس از نمایندگان مجلس درباره تلفن همراه آنها سوال پرسیده‌ایم و نمایندگان نیز با ارایه تلفن همراه خود توضیحاتی را نیز درباره استفاده از تلفن همراه خود ارایه کرده‌اند.
محمد دامادی نماینده مردم ساری می‌گوید: کمپانی‌های تولید موبایل بزرگ دنیا در حال توسعه روزانه محصولات خود هستند و متاسفانه به این موضوع در داخل کشور توجه زیادی نمی‌شود و نمی‌توان به واسطه این موضوع از تکنولوژی استفاده نکرد و باید در راستای استفاده از تکنولوژی از توسعه شرکت‌های داخلی نیز حمایت کرد.
اما نکته جالب توجه اینجاست که اکثر نمایندگان مجلس از تلفن‌های همراه هوشمند استفاده می‌کنند و در این میان تلفن‌های همراه اپل و سامسونگ مخاطبان بیشتری را نسبت به سایر محصولات
دارند.
همچنین در این میان نادر قاضی‌پور و سیدحسین نقوی حسینی و عبدالوحید فیاضی از تلفن‌های همراه ساده استفاده می‌کنند که البته تولید داخل کشور نیستند.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :