آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 36606
تاریخ انتشار : 5 آبان 1392 10:58
تعداد بازدید : 510

کنترل ترافیک تهران هوشمند تر می شود

مدیرعامل شرکت کنترل ترافیک شهر تهران با بیان اینکه برای توسعه سیستم های هوشمند مدیریت ترافیک نیازمند توسعه شبکه فیبر نوری در شهر هستیم، گفت: طول شبکه فیبر نوری پایتخت تا پایان سال از مرز ۹۰۰ کیلومتر خواهد گذشت.

خبرگزاری فارس- حجت‌الله بهروز با بیان این مطلب، گفت: در اسفند ماه سال گذشته طول شبکه فیبر نوری تهران 815 کیلومتر بود که در شش ماهه نخست سال توانستیم 71 کیلومتر به طول این شبکه بیافزاییم.
وی با بیان اینکه هم‌اکنون طول شبکه فیبر نوری تهران به 886 کیلومتر است، گفت: در تلاشیم تا پایان سال 40 کیلومتر دیگر شبکه فیبر نوری شهر را گسترش دهیم که بر این اساس طول شبکه فیبر نوری تهران به بیش از 900 کیلومتر خواهد رسید.
مدیرعامل شرکت کنترل ترافیک شهر تهران گفت: تهران در فاز نخست به بیش از 1500 کیلومتر فیبر نوری نیاز دارد که در تلاشیم فاز اول این شبکه را هرچه سریع‌تر تکمیل کنیم.
وی با تاکید بر اینکه هر چه شبکه فیبر نوری گسترده‌تر و کامل‌تر باشد امکان به کارگیری سیستم‌های هوشمند در کنترل ترافیک بیشتر می‌شود، افزود: نصب چراغ‌های راهنمایی هوشمند، ایجاد تقاطع‌های هوشمند، نصب دوربین‌های نظارت تصویری و ثبت تخلفات، مدیریت و کنترل ناوگان حمل و نقل عمومی و ترافیک همه و همه وابسته به ایجاد شبکه فیبر نوری است.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :