آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 36530
تاریخ انتشار : 4 آبان 1392 11:43
تعداد بازدید : 718

کاربران منتظر مسوولان

عضویت سازمان ها و نهادهای رسمی ایرانی در شبکه های اجتماعی از آنجا که برای ما ایرانی ها تازه و جذاب است، با علاقه از سوی کاربران پیگیری می شود. جدیدترین صفحه کاربری از آن رایتل در توییتر است که مورد توجه کاربران قرار گرفته است. رایتل بعد از ایرانسل دومین اپراتوری است که از شبکه اجتماعی توییتر برای اطلاع رسانی و برقراری ارتباط با کاربران استفاده می کند. هفته گذشته ایرانسل، برای نخستین بار به صورت رسمی، صفحات خود در شبکه های اجتماعی را معرفی کرد.

بهار ادیبان

به نظر می‌رسد این روزها قبح استفاده از شبکه‌های اجتماعی در رسانه‌ها و سازمان‌ها به خصوص دولتی‌ها ریخته است. هفته گذشته اختصاص تیتر یک روزنامه ایران به عنوان یک روزنامه دولتی در شبکه‌های اجتماعی به خصوص توییتر مورد توجه قرار گرفت. کاربران امیدوارند با توجه به روندی که در پیش روست، بتوانند بدون محدودیت به شبکه‌های اجتماعی دسترسی داشته باشند. هر چند هنوز نظرات موافق و مخالف از سوی مسوولان در این زمینه مطرح می‌شود و هنوز هیچ نتیجه‌ای از این تقابل نظرات گرفته نشده است.
از سوی دیگر اپل و برگزاری نشست‌اش در سانفرانسیسکو که به صورت آنلاین از سوی رسانه‌ها تحت پوشش قرار گرفت، پایان هفته گذشته مورد توجه بسیاری از کاربران ایرانی در شبکه‌های اجتماعی قرار گرفت.
برخلاف سال گذشته، امسال نمایشگاه جیتکس در شبکه‌های اجتماعی مورد استقبال قرار نگرفت. برخلاف سال گذشته که کاربران به آنچه در این نمایشگاه می‌گذشت، علاقه‌مند بودند، امسال کاربران علاقه‌ای به این رویداد نشان ندادند.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :