آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 36396
تاریخ انتشار : 1 آبان 1392 10:47
تعداد بازدید : 1350

طرفه‌نگار معرفی کرد:

«هلو» برای پیشخوان دولت

گروه شرکت های طرفه نگار نرم افزار کاربردی پیشخوان دولت را تولید کرد.

فناوران- نرم‌افزار پیشخوان دولت طرفه‌نگار که از مجموعه «هلو پلاس» با همكاري تعدادي از دفاتر پيشخوان دولت عرضه شده، با هدف کنترل مراودات مالی و عملکردی بین دفاتر پیشخوان و سایر سرویس‌دهندگان، ساده‌سازي محاسبات، ميزان كاركردها، درآمدها و هزينه‌های موجود در دفاتر تولید شده است.
سرویس‌های ارتباطات (رایتل، همراه اول، ایرانسل)، پست، ثبت احوال، امور مالياتي، امور مشترکین آبفا، خريد و فروش سيم‌كارت، خريد و فروش گوشي موبايل و لوازم جانبي، خدمات درماني و پست بانك در این نرم‌افزار تعریف شده است. طرفه‌نگار اعلام کرده است که به زودی سرویس‌های گاز، برق، ثبت‌نام اینترنتی و جهاد کشاورزی را نیز به این نرم‌افزار خواهد افزود.
انجام تنظيمات براساس روال كاري دفتر پيشخوان به تفكيك بخش‌هاي ارتباطات، پست، ثبت احوال، امور مالياتي و سرويس آبفا و ثبت كاركرد دفتر پيشخوان به تفكيك هر يك از بخش‌هاي پيشخوان دولت به صورت روزانه، ماهانه، سالانه از جمله امکانات این نرم‌افزار است.
گزارش چاپي عملكرد پيشخوان دولت، ثبت اطلاعات اول دوره، صدور سند حسابداري به صورت دستي، ثبت انواع دريافت و پرداخت، گزارش تراز پرداختي به دفتر خدماتي، گزارش عملكرد كاربران پست، گزارش ثبت احوال، گزارش امور مالياتي و گزارش سرويس آبفا به همراه گزارش‌های موجودي صندوق، سود و زيان، فاكتور، خلاصه اسناد، اسناد حسابداري، صورت‌حساب اشخاص و از این قبیل، امکانات گزارش‌گیری نرم‌افزار هلو برای دفاتر پیشخوان است.
کاربران می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر به سایت طرفه‌نگار به آدرس torfehnegar.com مراجعه کنند.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :