آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 36393
تاریخ انتشار : 1 آبان 1392 10:42
تعداد بازدید : 617

قیمت سیم کارت های رند تا 6 میلیون تومان هم کاهش یافت

به گفته رییس اتحادیه فروشندگان سیم کارت، قیمت سیم کارت های رند برخلاف سیم کارت های معمولی که با افزایش قیمت مواجه شده، روند نزولی داشته و برای مثال کد ۱۱۱ در بازار با شش میلیون کاهش قیمت روبه رو شده است.

خبرگزاری تسنیم- افشار فروتن با بیان اینکه قیمت سیم‌کارت‌ در بازار تثبیت شده است، گفت: با آخرین افزایشی که حدود دو ماه گذشته در بازار سیم‌کارت اتفاق افتاد، دیگر تغییر نرخی صورت نگرفت و قیمت‌ها روی همان شاخص
تثبیت شد.
وی افزود: این افزایش قیمت که یکی دو ماه پیش در این حوزه رخ داد موجب از رونق افتادن خرید و فروش‌ها شد اما این دلیلی برای برگشت قیمت‌ها نبود و همچنان آن نرخ‌ها پابرجاست.
وی درباره زمان دقیق این افزایش قیمت گفت: شاید نوسان نرخ ارز و طلا چندان تاثیری روی این حوزه نداشته باشد اما دقیقا زمانی که نرخ ارز افزایش یافت، بازار سیم‌کارت‌ها نیز دستخوش تغییر شد و قیمت‌ها
رشد کرد.
فروتن در خصوص وضعیت بازار سیم‌کارت‌های رند، افزود: بازار رندها برخلاف سیم‌کارت‌های معمولی دچار کاهش قیمت شده و به عنوان مثال کد 111 که پیش از این قیمتی در حدود 30 میلیون تومان داشت، نرخش به 24 میلیون تومان در حال حاضر رسیده است.
وی گفت: بازار این حوزه را بیشتر عرضه و تقاضا شکل می‌دهد و با توجه به اینکه در این بخش کاهش قیمت به وجود آمده، قطعا تقاضا برای این محصول کمتر شده است.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :