آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 36391
تاریخ انتشار : 1 آبان 1392 10:41
تعداد بازدید : 959

مخابرات به 8 هزار روستا ADSL می رساند

در مراسمی با حضور مدیرعامل شرکت ارتباطات ثابت ایران، رضا خضر دوست به عنوان مدیرعامل جدید مخابرات استان گیلان معرفی و از خدمات نعمتی تقدیر شد.

روابط عمومی مخابرات ایران- علی کارگزار مدیرعامل شرکت ارتباطات گفت: در سال‌های اخیر امکانات زیادی در حوزه ارتباطات فراهم شده است، بستر توسعه و کاربرد ارتباطات و فناوری اطلاعات در کشور فراهم است و دولت و بخش خصوصی‌سازی باید از آن بهره ببرند. بستر آموزش از دور، بهداشت از دور، تجارت الکترونیکی و غیره در کشور آماده شده و باید از آن بهره‌برداری کرد.
وی افزود: شرکت ارتباطات ثابت ایران آمادگی دارد، ظرف مدت هشت ماه هشت هزار روستا را مجهز به اینترنت کند و چنانچه مجوز توسعه از طرف مقامات ذی‌ربط داده شود، در دهه فجر امسال مرحله نخست این طرح شروع می‌شود.
نعمتی مدیرعامل سابق مخابرات استان گیلان نیز در این مراسم گزارشی از اقدامات انجام شده ارایه کرد و گفت: رشد 68 درصدی تلفن ثابت و واگذاری به روز آن در بیش از 98 درصد استان، توسعه ارتباطات روستایی به طور کامل و تکمیل پوشش شبکه تلفن همراه در شهر و روستا، واگذاری اینترنت پرسرعت و ایجاد بستر مناسب توسعه، بخشی از اقدامات شرکت مخابرات استان گیلان در هشت سال گذشته بوده است.
براساس این گزارش خضر دوست مدیرعامل جدید استان گیلان پیش از این در سمت‌های عضو هیات مدیره استان سمنان و گیلان فعالیت داشته است.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :