آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 36293
تاریخ انتشار : 30 مهر 1392 11:11
تعداد بازدید : 831

آیفون 5S سریع ترین گوشی هوشمند دنیاست

تحقیقات انجام شده روی گوشی های هوشمند مختلف حاکی از آن است که آیفون 5S سریع ترین گوشی موجود در بازار است.

فناوران- در تحقیقاتی که به تازگی صورت گرفته، گوشی‌های هوشمند براساس قدرت و سرعت پردازش مورد آزمایش قرار گرفته‌اند. بر این اساس آیفون 5S توانسته در رقابت با Galaxy s4 جایگاه بهتری یافته و عنوان سریع‌ترین گوشی هوشمند جهان را به خود اختصاص دهد.
در بخش اول این تحقیقات گوشی‌های G2 ال‌جی، Galaxy S4 سامسونگ، HTC One و آیفون 5C براساس تک هسته‌ای مورد آزمایش قرار گرفتند. به این ترتیب،‌ آیفون 5S در صدر قرار گرفت و گوشی‌های G2، Galaxy S4، HTC One و آیفون 5C جایگاه سوم تا پنجم را به خود اختصاص دادند. همچنین گوشی‌های Galaxy S4 mini و HTC One mini نیز در رده ششم و هفتم قرار
گرفته‌اند.
در آزمایش دوم همان گوشی‌ها براساس پردازنده چند هسته‌ای آزمایش شدند که مجددا آیفون 5S در صدر قرار گرفت، اما G2 ال‌جی با اختلاف کمتری دوم شد. اگرچه آیفون 5S از یک پردازنده دو هسته‌ای بهره می‌برد اما در برابر رقبای چهار هسته‌ای خود بالاتر قرار گرفت و این نشان می‌دهد که تعداد هسته‌ها الزاما به معنای سرعت بالاتر گوشی نیست.
این نتایج حاکی از این است که اگر کاربران به گشت‌وگذار در منوها و نرم‌افزارهای آیفون 5S بپردازند نسبت به رقبای آندروییدی سرعت بالاتری دارد.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :