آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 36280
تاریخ انتشار : 30 مهر 1392 10:42
تعداد بازدید : 729

رگولاتوری 2/8 میلیارد تومان به ایرانسل تخفیف داد؟

به گفته معاون نظارت رگولاتوری، نرخ پیشواز ایرانسل در ماه های مهر، آبان و آذر کمتر از نرخ مصوب و به قیمت ۲۵۰ تومان بود و از این جهت در پرداختی های مابه التفاوت تخفیف گرفت و به جای شش میلیارد، 3/2 میلیارد تومان به مشترکانش پرداخت.

خبرگزاری تسنیم- تخلف دو اپراتور ارتباطی همراه اول و ایرانسل در ارایه آهنگ پیشواز و سر باز زدن از مصوبه 147 کمیسیون تنظیم مقررات و ارتباطات برای کاهش تعرفه این سرویس از 500 به 300 تومان، و در نهایت معرفی آنها به سازمان تعزیرات حکومتی موجب شد که هر کدام به فکر بازپرداخت اضافه دریافتی‌ها بیفتند.
بر این مبنا باقر صمدی، مدیرکل بازاریابی ایرانسل چهاردهم مهرماه اعلام کرد که مابه التفاوت تعرفه زمستان آهنگ پیشواز ایرانسل به حساب مشترکان واریز و به آنها از طریق پیامک اطلاع داده شده است.
وی همچنین اعلام کرد که سه میلیارد تومان اضافه دریافتی آهنگ پیشواز ایرانسل به حساب مشترکان بازگردانده شد. این موضوع در حالی رسانه‌ای شد که پیش از این سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی تخلف دو اپراتور همراه اول و ایرانسل را به ترتیب هشت و شش میلیارد تومان اعلام کرده بود.
این در حالی است که در اطلاعیه ایرانسل به ذکر رقم سه میلیارد تومان بسنده شده است.
حسن رضوانی، معاون نظارت و اعمال مقررات رگولاتوری در این خصوص گفت: طبق گفته مسوولان ایرانسل در ماه‌های مهر، آبان و آذر تعرفه‌های پیشواز ایرانسل کمتر از مصوب 300 و با نرخ 250 تومان بوده است و از این جهت میزان نرخی که ما در نظر گرفته بودیم به 3/2 میلیارد تومان کاهش یافت.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :