آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 36198
تاریخ انتشار : 29 مهر 1392 11:20
تعداد بازدید : 682

تولید آیفون 5S افزایش و 5C کاهش می یابد

یک گروه مشاور در زمینه تحلیل بازار اعلام کرده که اپل درصدد افزایش میزان تولید گوشی آیفون 5S و از سوی دیگر کاهش میزان ساخت آیفون 5C است.

فناوران- ظاهرا اپل قصد دارد تولید آیفون 5S را 75 درصد افزایش دهد این در حالی است که ساخت نسخه 5C این گوشی با کاهش 35 درصدی همراه خواهد شد.
در حالی که تحلیلگران بازار گزارش داده‌اند، آمار فروش آیفون 5S نسبت به سایر گوشی‌های این برند فروش بالاتری داشته و سرعت فروش آن را بیش از دیگران می‌دانند، فروش آیفون 5C را بسیار ناامیدکننده می‌دانند.
ظاهرا اپل با پیش‌بینی نادرست در مورد عرضه‌ آیفون 5C در بازار چین و همچنین بالا بردن انتظارات در مورد ارزان بودن بیش از حد آن، موجب بر‌آورده نشدن انتظارات در مورد فروش این گوشی شد.
کارشناسان عامل دیگر کاهش فروش آیفون 5C را قیمت آن می‌دانند چراکه کاربران و خریداران پس از مشاهده قیمت آیفون 5C به شدت شگفت‌زده شدند. این انتظارات در اثر شایعات مطرح شده، از جمله عنوان ارزان‌ترین محصول تولید شده‌ توسط اپل تشدید شد. بر این اساس، احتمال تغییر در روند تولید گوشی‌های هوشمند توسط اپل وجود دارد. براساس گزارش وال‌استریت‌ژورنال، تولید آیفون 5C در کارخانه Petragon با کاهش 20 درصدی ارزیابی شده، در حالی که کارخانه فاکسکان تولید این مدل را به یک‌سوم میزان قبل کاهش داده است.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :