آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 36172
تاریخ انتشار : 29 مهر 1392 10:38
تعداد بازدید : 928

مادیران برای ورود به فرابورس درخواست داد

مديرعامل شركت فرابورس ايران درباره حضور فعالان صنعت فناوري اطلاعات در بازار سهام به ويژه فرابورس، گفت: در كنار شركت توسعه فناوري اطلاعات خوارزمي، شركت ماديران كه در هر دو حوزه نرم افزاري و سخت افزاري فعال است، نيز درخواست پذيرش خود را ارايه كرده كه تقاضاي آن به زودي در هيات پذيرش مطرح خواهد شد.

ایرنا- امير‌ هاموني، مديرعامل شركت فرابورس ايران گفت: با توجه به عملكرد شركت‌هاي گروه فناوري اطلاعات، مي‌توان سرمايه‌گذاري در حوزه سخت‌افزار و نرم‌افزار را محلي امن براي سرمايه‌گذاري اعلام كرد. وی افزود: فرابورس با پذيرش شركت‌هاي گروه فناوري اطلاعات در راستاي تنوع بخشي به صنايع فعال اين بازار قدم برداشته است. ماهونی با بيان اينكه صنعت فناوري اطلاعات فرصتي جديد براي سرمايه‌گذاري است، گفت: به تازگي نام شركت توسعه فناوري اطلاعات خوارزمي با نماد مفاخر درج شده و به منظور آماده‌سازي سهام آن براي عرضه بايد منتظر اعلام گزارش‌هاي عملكردي و پيش‌بيني بودجه برآوردي آن روي سامانه اطلاع‌رساني كدال ماند.
هاموني در باره صنعت فناوري اطلاعات و مزيت‌هاي حضور شركت‌هاي اين حوزه جديد در بازار سهام گفت: گروه فناوري اطلاعات را مي‌توان در دو حوزه سخت‌افزاري و نرم‌افزاري طبقه‌بندي كرد. به طوري كه با توجه به نياز روزافزون و تقاضاي موجود براي محصولاتي همچون دستگاه‌هاي خودپرداز (ATM)، بازار فعال IT در حوزه سخت‌افزاري براي سرمايه‌گذاري بسيار جذاب است. به گفته وي، توليدات نرم‌افزاري اين گروه نيز با توجه به اينكه هر يك محصولاتي خاص را به بازار مصرفي ارايه مي‌دهند، در نوع خود جذابيت لازم را براي سرمايه‌گذاري فراهم آورده و بر حسب نياز مشتريان به نرم‌افزارها و روند سودآوري و عملكردي شركت‌هاي اين حوزه مي‌توان فرصت‌هاي جديدي را براي سرمايه‌گذاري ايجاد كرد.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :