آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 3530
تاریخ انتشار : 8 آذر 1390 10:8
تعداد بازدید : 412

در دو مدل 41 و 61 مگاپيکسلي

دوربين های دیجیتال جديد بنکيو برای تازه کاران عرضه شد

بنکيو با عرضه دوربين هاي سري AE (شامل AE100 و AE200) خبر از شکوفایي خط توليد دوربين هاي ديجيتال خود داد.

فناوران- اين دوربين‌هاي ۱۴ و ۱۶ مگاپيکسلي با طراحي و مشخصات تکنيکال يکسان به بازار عرضه شده‌اند و براي جلب رضايت جوانان مجهز به امکانات سرگرم‌کننده‌اي مطابق استانداردهاي کارخانه شده‌اند و کساني که براي اولين بار قصد خريد دوربين ديجيتال دارند، اين دوربين‌ها مي‌توانند يک همراه خوب باشند.
يکي از ويژگي‌هاي AE100 و AE200 لنز 2.4F است که تاثيرات منفي لرزش دست در محيطي با نور کم را کاهش مي‌دهد.
اين لنز در مقايسه با لنز دوربين‌هاي ديجيتال معمولي (F3.1-3.2)، نور را به ميزان دو برابر بيشتر دريافت مي‌کند. در نتيجه در مکان‌هاي بسته يا در صحنه‌هاي کم نور، مي‌توان بدون استفاده از فلش و با کمترين لرزش عکس‌هايي با کيفيت و طبيعي گرفت.
طراحان در بنکيو اين مدل باريک و زيبا را بر حسب سليقه نسل جوان‌تر (مشتريان هدف) طراحي کرده‌اند.
از اين رو کاربران  AE100و AE200 در هر موقعيتي که باشند مورد توجه قرار مي‌گيرند. با استفاده از اين دوربين‌ها مي‌توان از فاصله دور عکاسي کرد و با قابليت پانوراما، يک صحنه کامل را در قالب يک عکس گنجاند.
همچنين با استفاده از عکاسي فريم به فريم، به راحتي مي‌توان مناظر وسيعي را به تصوير کشيد. از طرف ديگر، با لنزهاي ۵ سانتي‌متري سوپر مکرو، مي‌توان از فاصله ۵ سانتي‌متري تصاويري پر احساس و با جزیيات کامل تهيه کرد. اين مدل‌ها به کاربران اين شانس را مي‌دهند که حس هنري دروني خود را شکوفا کنند و با استفاده از برخي قابليت‌هاي لذت‌بخش در ايجاد تغييرات روي عکس‌ها، سرگرمي را به عکاسي بيفزايند.
LOMO، FISHEYE وCOLOR ACCENT برخي از قابليت‌هاي اين دوربين‌هاست که به کاربران امکان گرفتن عکس‌هاي منحصر به فرد و شخصي را مي‌دهند.
مدل  AE100در رنگ‌هاي قرمز و نقره‌اي و AE200 در رنگ‌هاي آبي و خاکستري از مهرماه در بازار موجود هستند.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :