آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 3523
تاریخ انتشار : 8 آذر 1390 9:39
تعداد بازدید : 503

مبتنی بر نرم‌افزار مجازی‌سازی VMWARE

سایبروم ابزار امنیتی مجازی ارایه کرد

سایبروم به تازگی ابزار امنیتی مجازی مبتنی بر نرم افزار مجازی سازی VMWARE را برای متمرکز کردن مدیریت امنیت ارایه کرد.

فناوران- بهره‌گیری از راهکارهای امنیتی در فضای مجازی مزایای بسیاری دارد که از میان آنها می‌توان به نیاز نداشتن به سخت‌افزار مجزا، کاهش هزینه‌های اجرایی و تجهیزات و انعطاف‌پذیری بالا در هر دو محیط VMware Server وVMware Workstation اشاره کرد.
شرکت سایبروم به عنوان زیرمجموعه‌ای از کمپانی Elitecore Technologies به تازگی نسخه مجازی تجهیزات امنیتی مرکزی خود را با عنوان کنسول مرکزی مجازی سایبروم یا همان Virtual Cyberoam Central Console  رونمایی کرده است.
 این محصول نه تنها از تمامی قابلیت‌های مدیریت امنیتی موجود در نسخه فیزیکی یا همان مجزای CCC سایبروم، بلکه از مزایای بستر مجازی مانند نیاز نداشتن به تهیه تجهیزات و اشغال فضا، هزینه پایین‌تر و امکان تهیه نسخه‌ای با قابلیت تعریف 200 کاربر نیز بهره می‌برد.
این کنسول‌های امنیتی مرکزی مجازی می‌توانند در هر دو محیط VMware وVMware Workstation مورد استفاده قرار گیرند که این قابلیت به مدیران شبکه‌های مختلف اجازه می‌دهد تا در تمامی محیط‌های شبکه به سادگی ساختار امنیتی انواع شبکه‌ها را مدیریت کنند.
در حال حاضر کاربران می‌توانند ابزار کنسول امنیتی مرکزی مجازی سایبروم را به صورت رایگان از وب سایت این شرکت بارگذاری کرده و بلافاصله پس از فعال‌سازی تا پنج دستگاه UTM سایبروم را مدیریت کنند. ضمن اینکه در صورت تهیه و خرید حق استفاده کامل به صورت جداگانه می‌توان تا 200 قطعه را به صورت همزمان مدیریت کرد.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :