آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 35016
تاریخ انتشار : 15 مهر 1392 11:20
تعداد بازدید : 789

شرایط فروش شماره های رند تلفن ثابت

معاون شرکت مخابرات استان تهران با بیان اینکه شماره های رند تلفن ثابت به صورت مذاکره ای و در مراکز مخابراتی قابل واگذاری است، گفت: افراد حقیقی و حقوقی متقاضی دریافت شماره رند تلفن ثابت با مراجعه به مراکز مخابراتی و مشاهده لیست شماره ها و قیمت های در نظر گرفته شده برای آن، می توانند نسبت به خرید اقدام کنند.

خبرگزاری مهر- محمدرضا بیدخام در مورد آخرین وضعیت فروش شماره‌های رند و مرتب تلفن ثابت با بیان اینکه آیین‌نامه شماره‌های رند از سال 88 به تصویب هیات مدیره شرکت مخابرات رسیده است، افزود: شماره‌های رند تلفن ثابت مخابرات استان تهران در دو مرحله با قیمت‌های پایه به مزایده گذاشته شد اما با استقبال از سوی مردم مواجه
نشد. وی افزود: هم‌اکنون فروش شماره‌های رند و مرتب تلفن ثابت ادامه دارد اما شرایط فروش آن نسبت به دو سال گذشته تغییر یافته است به نحوی که برای فروش این شماره‌ها مزایده گذاشته نمی‌شود و متقاضیان می‌توانند با مراجعه به مراکز مخابراتی نسبت به خرید این شماره‌ها اقدام کنند.
بیدخام با تاکید بر اینکه هم‌اکنون شماره‌های رند و مرتب تلفن ثابت در پنج گروه سفارشی، برنز، نقره، طلا و الماس به فروش می‌رود، افزود: با توجه به آیین‌نامه فروش شماره‌های رند، این شماره‌ها برحسب نیاز متقاضی دسته‌بندی شده و در مراکز مخابراتی فروخته می‌شود. معاون بازاریابی و فروش شرکت مخابرات استان تهران گفت: مشترک با پرکردن فرم تقاضای خرید شماره‌های رند، امکان مشاهده لیست شماره‌ها و قیمت‌ها را داشته و می تواند شماره‌های مدنظر را انتخاب کند. وی قیمت‌گذاری این شماره‌ها را براساس مصوبه مجمع عمومی شرکت مخابرات ایران عنوان و گفت: فرمول این قیمت‌گذاری براساس مناطق مخابراتی و چهار رقم آخر شماره تعیین شده است و متقاضیان می‌توانند با مذاکره در مراکز مخابراتی شماره مورد نظر خود را خریداری کنند.
بیدخام در مورد فروش کدهای خدماتی رند گفت: کدهای خدماتی براساس آیین‌نامه، رتبه‌بندی دارد و به اشخاص حقوقی ارایه می‌شود.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :