آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 35012
تاریخ انتشار : 15 مهر 1392 11:14
تعداد بازدید : 963

طرح سفیران برای تحول در شرکت مخابرات ایران اجرا می شود

به گفته مدیرکل روابط عمومی مخابرات ایران، برنامه تحول برای تحقق ایده مخابرات یکپارچه اجرا می شود که سفیران نقش پیش برنده ای در آن دارند.

فناوران- داوود زارعیان که در نخستین همایش سفیران برنامه تحول شرکت مخابرات ایران سخن می‌‌گفت، ضمن اعلام این مطلب گفت: برای اجرای هر پروژه باید کارکنان مشارکت داشته باشند؛ کارکنان آگاه و همراه می‌‌توانند این نقش را به عهده بگیرند.
وی افزود: مدیریت شرکت مخابرات ایران در اجرای برنامه تحول، جریان کاری ارتباطات را مامور اجرای این نقش کرد و بر همین اساس ما در روابط عمومی براساس شاخص‌های اثربخش ارتباطات، پروژه سفیران را تعریف کردیم تا بتوانیم از طریق ارتباطات میان فردی همه کارکنان را در این برنامه مشارکت دهیم.
مدیرکل روابط عمومی و امور بین‌الملل شرکت مخابرات ایران با تاکید بر نقش سفیران در اجرای برنامه‌های شرکت گفت: برنامه و منشور اطلاع‌رسانی و تاکتیک‌های اجرایی به زودی تعریف و ابلاغ خواهد شد و انتظار داریم با کمک هم بتوانیم اهداف عالی شرکت را تحت تاثیر قرار دهیم. وی پروژه‌های جریان کاری ارتباطات را پنج پروژه ذکر کرد و افزود: پروژه انتشارات، نظرسنجی، پورتال، کمپین داخلی و سفیران تحول در روابط عمومی شرکت مخابرات ایران در حال اجراست و به زودی در بخش ارتباطات بیرونی هم پروژه‌هایی تعریف می‌‌شود.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :