آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 34902
تاریخ انتشار : 14 مهر 1392 11:42
تعداد بازدید : 636

مديرعامل بانک پارسيان تاکيد کرد:

لزوم ارتقای خدمات بانکداري الکترونيکی

دومين گردهمايي مديران ارشد، روساي حوزه ها و شعب بانک پارسيان در سال 92 با حضور مديرعامل و اعضاي هيات عامل با موضوع «بررسي بازخورد اهداف بانک و چالش هاي اجرايي شرکت تجارت الکترونيک پارسيان در حوزه فناوري اطلاعات» برگزار شد.

فناوران- در اين گردهمايي يک روزه، شايسته، مديرعامل بانک پارسیان يکي از ابزارهاي جذب منابع و تامين مالي در سال‌هاي اخير را استفاده از بانکداري الکترونيکی برشمرد و بر تلاش مضاعف صف، ستاد و شرکت پککو در راستاي رشد و اعتلاي بانک تاکيد کرد.
مديرعامل بانک پارسیان با اشاره به دستاوردهاي بانک پارسيان در پنج ماهه اول سال 92 گفت: بيشترين رقم جذب سپرده و جايگاه اول در جذب منابع در ميان بانک‌هاي خصوصي را بانک پارسيان از آن خود کرده است اما لازم است در ديگر بخش‌ها نيز بنا به اهداف بانک گام برداريم. شايسته باباپور، معاون توسعه بازار شرکت تجارت الکترونيک پارسيان نیز گفت: مجموع تعداد تراکنش‌هاي کارتخوان‌هاي فروشگاهي و خودپردازهاي کشور در سال 91 بالغ بر 6/5 ميليارد تراکنش بوده است.
معاون توسعه بازار شرکت تجارت الکترونيک پارسيان گفت: در مورد فراواني کارتخوان‌هاي فروشگاهي در سال91 نسبت به سال 87، 200درصد رشد داشته‌ايم و همچنين در حوزه متوسط مبلغ تراكنش‌هاي هر دستگاه كارتخوان فروشگاهي پارسيان نسبت به سال 87 نيز 1050 درصد رشد کسب کرده است. مبلغ تراكنش كارتخوان‌هاي فروشگاهي پارسيان نسبت به سال 87 نيز 3375 درصد رشد را نشان مي‌دهد.
باباپور با اشاره به تركيب مبلغ تراكنش‌هاي شتابي و پارسياني كارتخوان‌هاي فروشگاهي پارسيان از سال 87 تا 1391 گفت: 90 درصد کارت‌هايي که روي کارتخوان‌هاي فروشگاهي بانک پارسيان کشيده شده، کارت‌هاي شتابي بوده که منابع از بانک‌هاي ديگر خارج و به بانک پارسيان واريز شد.
وي توسعه زيرساخت‌هاي فني و مخابراتي، طراحي و استقرار سویيچ جديد شرکت منطبق با استانداردهاي شاپرک، راه‌اندازي مرکز تماس متمرکز شرکت و استقرار تمامي کارکردهاي الزام شده از سوي شاپرک و مورد نياز پذيرندگان روي کارتخوان‌هاي فروشگاهي را از اقدامات انجام شده شرکت پککو در راستاي اعتلا و تحقق بانکداري الکترونيکی برشمرد.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :