آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 34806
تاریخ انتشار : 13 مهر 1392 11:59
تعداد بازدید : 955

تعطیلی دولت آمریکا در اینستاگرام

فعالیت سازمان های دولتی آمریکا در اینستاگرام متوقف شد.

فناوران- پس از اعلام به تعطیلی کشیدن دولت آمریکا، کاخ سفید در صفحه خود روی اینستاگرام متنی در غالب عکس منتشر و اعلام کرد در دوران تعطیلی دولت آمریکا، صفحه‌اش به روز نمی‌شود. بعد از این پست در اینستاگرام کاخ سفید، در ساعات اولیه روز چهارم اکتبر نیز یک ویدیوی کوتاه از سخنرانی اوباما، رییس‌جمهور آمریکا درباره وضعیت اقتصادی، بودجه دولت و تعطیلی دولت منتشر شد که طی یک ساعت بیش از دو هزار لایک خورد.
به دنبال این حرکت، بسیاری از سازمان‌های دولتی آمریکا فعالیت خود را در اینستاگرام متوقف کردند. همه این سازمان‌ها در صفحات خود متنی منتشر کرده‌اند که به اطلاع کاربران می‌رساند در دوران تعطیلی دولت، فعالیت آنها متوقف شده و به هیچ نظری پاسخ داده نمی‌شود. از جمله اینستاگرامی‌های دولتی تعطیل شده آمریکایی می‌توان به اینستاگرام ناسا، instagram.com/nasa، وزارت کشاورزی آمریکا instagram.com/usdagov و نیروی دریایی آمریکا instagram.com/usnavy اشاره کرد.
گفتنی است، تا به حال 56 وب‌سایت دولتی آمریکا فعالیت خود را متوقف کرده‌اند.

آگهی به اینستاگرام راه پیدا کرد
اینستاگرام به صورت رسمی اعلام کرد به زودی تبلیغات را وارد دنیای اینستاگرام می‌کند.
socialize.ir خبر داد اینستاگرام روز گذشته با انتشار عکسی در صفحه رسمی خود در این سرویس و در وبلاگ رسمی خود خبر داد با توجه به اینکه اینستاگرام، امروز به عنوان تجارتی در حال رشد شناخته می‌شود، به زودی پای تبلیغات به این سرویس باز می‌شود.
در وبلاگ رسمی اینستاگرام اعلام شده است که طی سه سال گذشته، با شگفتی شاهد رشد اینستاگرم و تبدیل شدن آن به جامعه‌ای جهانی با ۱۵۰ میلیون نفر از مردم بودیم. اینستاگرم محلی است که در آن مردم برای ارتباط و الهام گرفتن گرد هم می‌آیند و تمرکز ما در هر محصولی که تولید می‌کنیم نیز بر روی همین موضوع است.
اینستاگرام اعلام کرد ما ایده‌های بزرگی برای آینده داریم و بخشی از مسیر رسیدن به آنها، تبدیل اینستاگرم به یک کسب و کار پایدار است. اگر در ایالات متحده هستید، ممکن است طی ماه‌های آینده، گاه به گاه، آگهی‌هایی در فید اینستاگرم خود مشاهده کنید. دیدن عکس و ویدیو از برندهایی که دنبال نمی‌کنید چیز جدیدی است، پس ما آهسته آن را شروع می‌کنیم. تمرکز ما روی ارایه تعداد کمی عکس و ویدیوی زیبا و باکیفیت از برندهایی است که پیش از این نیز اعضای فوق‌العاده‌ای از جامعه اینستاگرم محسوب می‌شدند.
اینستاگرام اعلام کرد: اگر آگهی‌ای دیدید که دوست نداشتید، می‌توانید آن‌ را از فید خود مخفی کنید و به ما اطلاع دهید که چرا حس خوبی درباره آن آگهی نداشتید. ما به پشتوانه نظرات شما، برای بهتر شدن اینستاگرم تلاش می‌کنیم.
مسوولان اینستاگرام تاکید کرده‌اند که «مانند همیشه، شما مالک عکس‌ها و ویدیوهای خود هستید. معرفی آگهی‌های اینستاگرم، چیزی را تغییر نمی‌دهد.»
طی مدت کوتاهی بعد از اعلام این خبر، کاربران اینستاگرم، به این موضوع واکنش نشان دادند. عده‌ای از این اتفاق جدید ناراحتند و حتی برخی تهدید به ترک اینستاگرم کرده‌اند؛ در مقابل عده دیگری برای حفظ بقا و افزایش کیفیت، موافق این آگهی‌ها هستند.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :