آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 34804
تاریخ انتشار : 13 مهر 1392 11:55
تعداد بازدید : 894

نخستین بار در خاورمیانه

پولارویدهای فوجی فیلم در تهران رونمایی شد

فروش رسمی دوربین های پولاروید فوجی فیلم اواسط آبان ماه در کشور آغاز می شود.

فناوران- جدیدترین مدل دوربین فوجی‌فیلم که هفته گذشته برای نخستین بار در خاورمیانه در ایران و نمایشگاه فوتکس 2013 رونمایی شد، یک دوربین پولاروید است که فروش رسمی آن از اواسط آبان ماه در کشور آغاز خواهد شد.
شرکت تهران فوکا به عنوان نماینده رسمی فوجی فیلم در ایران بعد از رونمایی از دو مدل جدید Instax و X- A1 پیش فروش این دو مدل را در نمایشگاه فوتکس تهران شروع کرد و خبر داد: فروش رسمی این دو مدل جدید حدود 20 روز دیگر در ایران آغاز می‌شود.
دوربین Instax در دو اندازه با کاغذ مخصوص در تهران رونمایی شد که اندازه کوچک آن عکس‌هایی در اندازه شش در چهار سانتی‌متر و اندازه بزرگ آن عکس‌هایی در ابعاد 10 در پنج سانتی‌متر روی کاغذ مخصوص ژاپنی چاپ می‌کنند. هنوز قیمت رسمی این دو محصول تعیین نشده اما پیش‌بینی شده Instax کوچک با قیمتی حدود 230 هزار تومان و Instax بزرگ با قیمتی حدود 350 هزار تومان در ایران به فروش برسد.
مدل جدید دیگری که هفته گذشته در نمایشگاه فوتکس تهران، برای نخستین بار در خاورمیانه رونمایی شد دوربین X-A1 فوجی‌فیلم بود. این دوربین 3/16 مگاپیکسلی جزو دوربین‌های ارزان قیمت است که با یک لنز 16-50 میلی‌متری عرضه می‌شود. این مدل کامپکت عکس‌ها را با دو فرمت Jpeg و RAW ذخیره می‌کند و مجهز به Wi-Fi است.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :