آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 34800
تاریخ انتشار : 13 مهر 1392 11:43
تعداد بازدید : 986

بعد از هتل توییتری‌ها، نوبت به اینستاگرامی‌‌ها رسید

دومین هتل برای تعطیلات کاربران شبکه های اجتماعی در استرالیا

شبکه های اجتماعی برای افزایش تعداد کاربران خود، نه تنها به فکر خدمات متنوع هستند بلکه به دنبال ایده های جذابی هستند تا کاربران را به فعالیت هر چه بیشتر در این شبکه ها تشویق کنند. از جمله این ایده ها، استفاده رایگان از هتل های لوکسی است که نخستین بار توییتر و بعد از آن اینستاگرام آن را اجرا کرده اند.

شبنم کهن چی

هتل اینستاگرامی‌ها
اینستاگرام که دو هفته پیش در وبلاگ رسمی‌اش blog.instagram.com اعلام کرده تعداد کاربرانش از 150 میلیون کاربر گذشته است، به تازگی ایده اقامت رایگان کاربرانش در هتلی در سیدنی استرالیا را مطرح و اجرا کرده است.
هتل 1881 در سیدنی استرالیا یک شب به صورت رایگان میزبان کاربران اینستاگرام است، کاربرانی که تعداد دنبال کننده‌های‌شان Follower از 10 هزار نفر گذشته‌ باشد. اما اگر شما از جمله کاربرانی هستید که هنوز راه طولانی تا داشتن 10 هزار فالور در اینستاگرام دارید، یک شانس به شما داده می‌شود. این هتل هر ماه به بهترین عکس اینستاگرام، یک شب اقامت رایگان جایزه می‌دهد. شما با به کار بردن تگ 1888#hotel در زیر عکس‌های‌تان این شانس را دارید که عکس برگزیده هتل 1881 باشید.
این هتل که در اینستاگرام نیز فعال است instagram.com/8hotels چندی پیش با انتشار یک عکس تبلیغاتی از کاربران اینستاگرام خواست با به کار بردن تگ 1888#hotel در زیر عکس‌های‌شان و البته افزایش تعداد فالورهای‌شان یک شب مهمان این هتل شوند.
مسوولان این هتل سعی می‌کنند با استفاده از شبکه‌های اجتماعی علاوه بر جذب مشتری، به بازدید مجازی میلیون‌ها اینستاگرامی از هتل خود نیز کمک کنند.
نام این هتل 1888hotel.com.au که سال 1888 است درواقع یادآوری کننده سالی است که کداک نخستین دوربین عکاسی خود را ساخت و معرفی کرد. این هتل که به دیوارهایش تابلوهای دیجیتال آویزان است ممکن است ناگهان یکی از عکس‌های اینستاگرام شما را هم نمایش دهد.
مدیر هتل 1881 معتقد است امروز عکس یکی از بخش‌های جدا نشدنی از تجربیات هر مسافری است و اینستاگرام کمک زیادی به سهولت اشتراک گذاری عکس‌ها کرده است.

هتل توییتری‌ها
اسپانیا نخستین کشوری بود که میزبان کاربران توییتر در تعطیلات شد. زمانی مردم با خاموش کردن موبایل‌های خود و دور شدن از اینترنت به سفر می‌رفتند تا خستگی زندگی روزمره خود را از تن بیرون کنند. اما هتلی در اسپانیا برای نخستین بار یک تجربه جدید برای مسافران مقیم توییتر به وجود آورد: اقامت در یک هتل توییتری.
هتل Sol Wave House که بیشتر از یک سال است افتتاح شده کنار ساحل به مهمانانش اینترنت وایرلس رایگان ارایه می‌دهد و یک جامعه مجازی به نام Social Wave برای مسافران مقیم هتل به وجود آورده تا بتوانند در لذت یک تجربه جدید با یکدیگر همراه باشند.
مسوولان این هتل سعی کردند با ادغام جامعه مجازی و حقیقی با استفاده و با استفاده از المان‌های توییتر از جمله لوگو و رنگ و مفاهیم آن در این هتل، امکان تجربه جدیدی برای آنها فراهم کند.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :