آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 34680
تاریخ انتشار : 10 مهر 1392 11:23
تعداد بازدید : 706

سه هزار تلفن ثابت اعتباری در مازندران واگذار می شود

به گفته مدیرعامل شرکت مخابرات مازندران، حدود سه هزار شماره تلفن ثابت اعتباری آماده واگذاری به مشترکان در مازندران است.

خبرگزاری مهر- حسین باباجانی با بیان این مطلب گفت: پس از فراهم کردن تجهیزات کامل در اجرای این طرح، تعداد واگذاری این نوع خدمات ارتباطی در مازندران به حدود 60 هزار شماره افزایش خواهد یافت.
مدیرعامل شرکت مخابرات مازندران، در راستای کاهش هزینه‌ها برای مشترکان این شرکت در استان، به زودی طرح همسان‌سازی کدهای بین‌شهری در شهرهای استان‌ اجرایی می‌شود، گفت: همسان سازی کد استان‌ها در برنامه کاری مخابرات کشور قرار دارد که در استان‌های تهران، البرز و مرکزی تاکنون اجرا شده است.
باباجانی گفت: متقاضیان علاقه‌مند به استفاده از خطوط جدید تلفن ثابت که قابلیت فعال شدن در منزل یا محیط کارافراد را دارد، با پرداخت 10 هزار تومان ثبت‌نام و شارژ اولیه دوهزار تومان برای آنان فعال خواهد شد.

کدهای بین شهری مازندران همسان‌سازی می‌شود
باباجانی درخصوص اجرایی شدن همسان‌سازی کدهای بین‌شهری در مازندران‌ نیز افزود: پس از حل و فصل مشکلات در خصوص محاسبه تعرفه آن این طرح اجرا خواهد شد.
وی افزود: در این طرح همه مشترکان دارای تلفن ثابت می‌توانند بدون کد بین شهری و با اضافه شدن یک شماره به تعداد هشت شماره در همه مناطق مازندران بهره‌مند شودند.
وی افزود: در داخل استان کد حذف می‌شود و یک میلیون مشترک بدون کد با هم می‌توانند ارتباط برقرار کنند. مدیرعامل مخابرات مازندران با بیان اینکه تلفن‌های ثابت اعتباری در استان مازندران راه‌اندازی می‌شود گفت: تلفن ثابت اعتباری جز برنامه‌های جدید مخابرات است. باباجانی افزود: این طرح قطعا به نفع مردم خواهد بود که می‌توانند در کنترل هزینه نظارت بیشتری را داشته باشند. استان مازندران حدود سه میلیون و 200 هزار نفر جمعیت دارد.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :