آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 34669
تاریخ انتشار : 10 مهر 1392 11:4
تعداد بازدید : 1273

در افتتاحیه نخستین نمایشگاه برندهای برتر عکاسی اعلام شد

فوتکس، واردکنندگان اصلی برندهای عکاسی را معرفی می کند

نمایشگاه برندهای برتر عکاسی یا فوتکس واردکنندگان اصلی دوربین های عکاسی و تجهیزات وابسته را به مردم معرفی می کند.

فناوران- بهروز رییس انجمن وارد کنندگان دوربین و تجهیزات عکاسی در مراسم افتتاحیه نخستین نمایشگاه برندهای برتر عکاسی در تهران گفت: با توجه به پراکندگی واردکنندگان و فعالان حوزه عکاسی و غیرمتخصص بودن برخی از آنان، بر آن شدیم تا با برگزاری این نمایشگاه برترین و اصلی‌ترین واردکنندگان دوربین‌های عکاسی را معرفی کنیم.
این نمایشگاه در مورد کالاهای غیر اصلی و استعلام دقیق و کارشناسی تخصصی به مصرف کنندگان کمک می‌کند. البته این کار در گرو این است که خود مصرف کنندگان هم بخواهند.
وی گفت: انجمن معتقد است که آموزش و اطلاع‌رسانی نخستین گام موفقیت بوده به همین دلیل برگزاری این‌گونه نمایشگاه‌ها بسیار تاثیرگذار است.
به گزارش ستاد اجرایی نمایشگاه فوتکس، رضا صادقی رییس سازمان توسعه و تجارت نیز در افتتاحیه این نمایشگاه حضور داشت و سخنرانی کرد. وی گفت: برگزاری نخستین نمایشگاه برندهای برتر عکاسی در مجموعه صنوف تولیدی کم‌نظیر و بی‌نظیر است. با توجه به وابستگی زندگی امروزه مردم به فناوری و سرعت تحول کالاهای وابسته به فناوری باید برای استفاده از این فناوری‌ها شفاف‌سازی شود.
وی افزود: برگزاری این نمایشگاه می‌تواند به ایجاد شفافیت و ممیزی کردن واردکنندگان و فعالان واقعی این صنف کمک کرده و حقوق مصرف کنندگان را نیز مورد توجه قرار دهد.
وی همچنین گفت: برگزاری نمایشگاه‌هایی از این دست باید توسعه پیدا کند تا مصرف کنندگان از مزایای قیمت مناسب و اصلی بودن کالای مورد نیاز خود مطلع شوند.
نخستین نمایشگاه برندهای برتر عکاسی با هدف معرفی واردکنندگان و نمایندگان اصلی دوربین‌های عکاسی و فیلمبرداری و حمایت از حقوق مصرف کننده برای استفاده از کالای اصلی امسال برای نخستین بار در تهران برپا شده و تا روز پنج‌شنبه نیز به کار خود ادامه می‌دهد.
رضا نامی دبیر نخستین نمایشگاه برندهای برتر عکاسی در مراسم افتتاحیه گفت: یکی از اهداف مهم برگزاری نخستین نمایشگاه برندهای برتر عکاسی، حضور نمایندگان اصلی برندها و مورد تایید هر کمپانی است. این به مصرف کنندگان کمک می‌کند تا با محصولات جدید برندهای اصلی آشنا شوند.
دبیر نخستین نمایشگاه برندهای برتر عکاسی افزود: یکی دیگر از اهداف برگزاری این نمایشگاه نیز اطلاع‌رسانی درباره جدیدترین تکنولوژی‌ها و کمک به فرهنگ سازی عمومی برای استفاده از دوربین‌های عکاسی است.
وی گفت: در نخستین دور از برگزاری نمایشگاه برندهای برتر عکاسی، سامانه‌ای برای ثبت‌نام از بازدیدکنندگان راه‌اندازی شده و با جمع‌آوری اطلاعات آنها و ارایه اطلاعات به نمایندگان برندهای اصلی، بازدیدکنندگان می‌توانند با تمامی محصولات جدید، تخفیف‌ها و مواردی از این قبیل مطلع شوند.
وی با اشاره به اینکه در این نمایشگاه امکان عرضه مستقیم کالا وجود ندارد گفت: در این نمایشگاه کالاهایی برای نخستین بار عرضه خواهد شد تا علاقه‌مندان با جدیدترین محصولات عکاسی آشنا شوند و از خدمات نمایندگان اصلی برندها چون دریافت کارت تخفیف بهره‌مند شوند.
در ادامه مراسم مهر آیین رییس اتحادیه عکاسان تهران گفت: ما با همکاری سایر اتحادیه‌ها و فعالان این حوزه سعی داریم تا این نمایشگاه را در سطح نمونه‌های خارجی آن برگزار کنیم.
فاضلی رییس مجمع امور صنفی نیز گفت: برگزاری این‌گونه نمایشگاه‌ها مثبت و تاثیرگذار است اما ای کاش مشکلات صنف نیز در اظهارات همکاران تشریح شده و به بحث دخالت نهادها و مشکل واردات کالا نیز اشاره می‌شد.
علاقه‌مندان برای دریافت اطلاعات بیشتر می‌توانند به سایت www.photex.ir مراجعه کنند.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :