آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 33929
تاریخ انتشار : 26 شهریور 1392 10:31
تعداد بازدید : 684

عمیدیان معاون وزیر و رییس رگولاتوری

مهندس علی اصغر عمیدیان، با حکم محمود واعظی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات به عنوان معاون وزیر و رییس سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی منصوب شد.

فناوران- در متن حکم دکتر واعظی آمده است:
جناب آقای مهندس علی اصغر عمیدیان
نظر به شایستگی و تجارب ارزشمندتان، جنابعالی را به سمت معاون وزیر و رییس سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی منصوب می‌نمایم. امید است با اتکال به خداوند متعال و رعایت اخلاق و تقوای الهی با جدیت و تلاش وافر خدمت‌گذاری به نظام مقدس جمهوری اسلامی ‌و مردم سرافراز ایران را سرلوحه کارخود قرارداده و در راستای تحقق اهداف دولت تدبیر و امید موفق باشید. ضمنا از خدمات جنابعالی در سمت معاونت حقوقی، امور دولت و مجلس تقدیر و تشکر به عمل می‌آید. توفیق شما را در تقویت عزت و اقتدار نظام مقدس جمهوری اسلامی ‌ایران تحت زعامت مقام معظم رهبری حضرت آیت‌الله العظمی‌خامنه‌ای (حفظه الله) از درگاه خداوند متعال مسالت می‌نمایم.
گفتنی است مهندس عمیدیان پیش از این در سمت‌های رییس مرکز تحقیقات مخابرات ایران، مدیرعامل شرکت ارتباطات زیرساخت، مدیرعامل مرکز سنجش از دور ایران، معاون برنامه‌ریزی استانداری استان قم، مجری کارت هوشمند فعالیت داشته است.
همچنین دکتر واعظی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات از زحمات جناب آقای مهندس محمد علی فرقانی در طول تصدی سمت رییس سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی به عمل آوردند.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :