آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 33924
تاریخ انتشار : 26 شهریور 1392 10:22
تعداد بازدید : 535

سرویس های جدید مبین نت در نمایشگاه تله کام رونمایی می شود

شرکت ارتباطات مبین نت به عنوان یکی از شرکت های گروه مخابرات ایران از جدیدترین محصولات سازمانی و خانگی اینترنت پرسرعت وایمکس خود در نمایشگاه ایران تله کام 2013 رونمایی می کند.

روابط عمومی‌ مبین‌نت- شركت ارتباطات مبين‌نت امسال در نمايشگاه بين‌المللي صنايع مخابرات و اطلاع‌رساني -ايران تله‌كام 2013- حضور خواهد داشت و این اپراتور سراسري وايمكس در ايران علاوه بر ارایه‌ خدمات و محصولات قبلي از خدمات ويژه و محصولات جديد خود رونمايي می‌کند.
اينترنت پرسرعت بي‌سيم اشتراكي، پهناي باند اختصاصي اينترنت و شبكه‌ اختصاصي مجازي (VPN) بي‌سيم به عنوان مهم‌ترين خدمات مبين‌نت براي كاربران خانگي و سازمان‌ها و شركت‌هاي بزرگ در اين نمايشگاه معرفي و ارایه خواهند شد.
براساس این گزارش، علاوه بر این خدمات در تله‌كام 2013 از جديدترين محصولات سازماني و خانگي مبين‌نت براي نخستين بار رونمايي خواهد شد؛ محصولاتي كه بيشتر از گذشته پاسخ‌گوي نيازهاي ارتباطي كاربران هستند و به آنها كمك مي‌كنند با سهولت بيشتر و سريع‌تر از گذشته از خدمات گوناگون ارتباطي
بهره‌مند شوند.
عوامل فروش مناطق و سازماني و همچنين گروه فني و پشتيباني مشتركان شركت ارتباطات مبين‌نت در تمام روزهاي نمايشگاه در غرفه حضور خواهند داشت تا اطلاعات مربوط به هر يك از محصولات و خدمات را در اختيار علاقه‌مندان، كاربران خانگي و كارشناسان شركت‌ها و سازمان‌ها قرار دهند.
نمايشگاه ايران تله‌كام 2013 از پنج‌شنبه چهار مهر ماه تا روز يك‌شنبه هفت مهر ماه از ساعت 9 تا 16 در محل دایمي نمايشگاه‌هاي بين‌المللي تهران برگزار می‌شود و شركت ارتباطات مبين‌نت به عنوان اپراتور سراسری ارایه‌ كننده‌ خدمات وايمكس در ايران و يكي از اعضاي گروه مخابرات ايران در چهاردهمين نمايشگاه بين‌المللي صنايع مخابرات و اطلاع‌رساني حضور خواهد داشت.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :