آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 33914
تاریخ انتشار : 26 شهریور 1392 10:1
تعداد بازدید : 828

جوایز ویژه جشنواره پردیس برای نرم افزار نویسان تلفن همراه

نخستین جشنواره سالیانه پردیس با هدف تجاری سازی برترین نرم افزارهای موبایل، از سوی آزمایشگاه خدمات ارزش افزوده تلفن همراه دانشگاه صنعتی شریف برگزار می شود.

فناوران- در این جشنوراه ارایه آموز‌ش‌های اصولی و پایه‌ای در حوزه برنامه‌نویسی و فناوری‌های تلفن همراه با مشارکت دانشگاه‌های سراسر کشور، ایجاد فضایی برای تبادل نظر در حوزه برنامه‌نویسی و فناوری‌های تلفن همراه، ایجاد فضایی برای جذب ایده‌ها، تلاش در راستای تجاری‌سازی ایده‌های ارایه شده و حمایت از توسعه دهندگان برنامه‌های تلفن همراه برنامه‌ریزی شده است.
در نخستین دوره جشنواره سالیانه پردیس سه مسابقه برترین برنامه‌ها، برترین بازی‌های رقابتی و مسابقه رکوردزنی در بازی‌های رقابتی منتخب برگزار می‌شود.
برای شرکت کنندگان در مسابقات نیز جوایز متنوعی در نظر گرفته شده است. جایزه ویژه این دوره از جشنواره سه کمک هزینه تحصیلی به مبلغ ماهانه یک میلیون تومان به مدت یک سال، به سه نرم‌افزار برتر است. برای سایر مسابقات نیز جوایز متعدد نقدی و غیرنقدی از قبیل سکه‌های بهار آزادی و تلفن‌های همراه هوشمند در نظر گرفته شده است.
همچنین طرح جایزه ویژه فناپ نیز در جشنواره سالیانه پردیس اجرا می‌شود. جایزه ویژه فناپ در سه دسته ورزشی، کلاس مجازی، و بازی و سرگرمی اهدا می‌شود. هر جایزه‌ شامل یک میلیون تومان وجه نقد و دریافت مشاوره کسب‌وکار از صندوق سرمایه‌گذاری شناساست. در بخش ورزشی، فضایی رقابتی بین طرفداران باشگاه‌های ورزشی به وجود آمده و هدف طراحی بهترین برنامه برای باشگاه‌های ورزشی است. در بخش کلاس مجازی نیز برنامه‌ای که سرویس‌های بهتری را در حوزه انتقال ویدیو، انتقال صوت، انتقال فایل، آزمون آنلاین و تخته مجازی ارایه دهد، برگزیده خواهد شد. جایزه بخش بازی و سرگرمی نیز به خلاقانه‌ترین طرح تعلق خواهد گرفت.
مهلت ثبت‌نام و ارسال برنامه‌ها برای شرکت در این جشنواره تا نیمه آبان ماه است. همچنین قرار است مراسم اختتامیه و معرفی برندگان 19 آذرماه برگزار شود. علاقه‌مندان به اطلاعات بیشتر و توسعه دهندگان (Developers) برای شرکت در مسابقات می‌توانند به سایت جشنواره به نشانی festival.vaslab.ir مراجعه کنند.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :