آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 33907
تاریخ انتشار : 26 شهریور 1392 9:52
تعداد بازدید : 674

«توسن» 3 قرارداد خارجی بست

مدیرعامل شرکت توسن از انعقاد سه قرارداد بین المللی در ماه گذشته برای هوش تجاری، شبکه های پرداخت و core banking با طرف های خارجی خبر داد.

باشگاه خبرنگاران- سیدولی‌الله فاطمی مدیرعامل شرکت توسن گفت: شرکت توسن اگر چه در مدت 14 سال فعالیت خود با مشکلات متعددی مواجه بوده اما تلاش کرده با مدیریت باثبات و جهت‌گیری مناسب نوآوری‌هایی در عرصه تهیه و ارایه نرم‌افزارها به خصوص در نرم‌افزارهای مورد نیاز نظام بانکی انجام دهد.
وی با تاکید بر این نکته که بیش از 20 درصد درآمد این شرکت به تحقیق و توسعه اختصاص می‌یابد، گفت: در رابطه با دستگاه‌های pos، این شرکت نخستین شرکتی بود که ریسک سرمایه‌گذاری در این رابطه را برداشته و باعث شد که دستگاه‌های pos یا همان کارت خوان وارد بازار کشور شود.
فاطمی افزود: کار ما نباید صرفا در مرحله تولید متوقف شود بلکه باید در این رابطه همه شرکت‌ها را درگیر کنیم.
مدیرعامل شرکت توسن با اشاره به راه‌اندازی نخستین شبکه اجتماعی پرداخت توسط این شرکت گفت: باید بتوانیم در شرایط کنونی تهدید را به فرصت تبدیل کنیم ضمن آنچه در شبکه اجتماعی ما با بحث حضور فیزیکی و ایرانی بودن مواجه نیستیم و می‌توانیم از این فرصت پیش آمده به خوبی استفاده کنیم.
وی گفت: رویکرد فعالیت‌های ما در سال جاری بین‌المللی کردن فعالیت‌های مربوط به بانکداری در زمینه تولید و توسعه سرویس‌های نرم‌افزاری است که در این رابطه سه قرار داد بین‌المللی در ماه گذشته برای هوش تجاری، شبکه‌های پرداخت وcore banking با طرف‌های خارجی بسته شده است.
مظاهری معاون فروش و بازاریابی شرکت توسن نیز در این نشست گفت: نگرش توسن نوآوری باز در زمینه سیستم‌های نرم‌افزاری است.
وی گفت: بودجه تحقیقات ما به طور کامل جدا از سایر بخش‌هاست و در این رابطه شرکت هزینه سنگینی برای نسل جدید نرم‌افزارها کرده است.
مظاهری گفت: ارایه خدمات بانکداری الکترونیکی در سال‌های اخیر عملیات بانکی را برای مردم راحت‌تر کرده که این کار از منظر فضای کسب و کار برای بانک‌ها ارزش آفرینی را در پی داشته است.
معاون فروش و بازاریابی شرکت توسن با بیان آنکه با اجرای بانکداری الکترونیکی طبق آمار کل رقم فعلی تجارت الکترونیکی در جهان معادل کل تجارت در سال 1950 میلادی و از نظر تعداد پروژه‌ها معادل سال 1960 میلادی است. وی گفت: در سال‌های 86 و 87 در گروه کاربران تغییراتی را به منظور بهره‌برداری از ایده‌های مناسب در شرکت ایجاد کردیم که باعث افزایش کیفیت خدمات نرم‌افزاری شد.
وی افزود: این شرکت دنبال افزایش رفاه حال مردم از طریق ارایه سرویس‌های جدید از سوی بانک‌ها است.
ابراهیم متین‌راد معاون تولید شرکت توسن نیز با بیان آنکه بانکداری الکترونیکی در کشور ما خیلی سریع توانست به شرایط فعلی دست یابد گفت: ما در بعضی از بخش‌های بانکداری الکترونیکی حتی نسبت به سایر کشورها جلوتر هستیم.
وی افزود: در این رابطه بحث امنیت یک موضوع مهم است که در این رابطه در حوزه مسایل امنیتی باید اقدامات مهمی در دستور کار قرار بگیرد.
معاون تولید شرکت توسن گفت: اتفاقاتی که در رابطه با خالی کردن حساب‌های مردم از طریق دستگاه‌های Atm یا همان خودپرداز در سال‌های اخیر افتاده حکایت از توجه ویژه به بحث ارتقای امنیت در ارایه خدمات بانکداری الکترونیکی دارد.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :