آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 33906
تاریخ انتشار : 26 شهریور 1392 9:49
تعداد بازدید : 1123

«شاتل» اینترنت 8 مگابیتی می دهد

شاتل نخستین بار در کشور سرویس اینترنت پرسرعت ADSL را با سرعت های چهار، شش و هشت مگابیتی عرضه می کند.

فناوران- نسل جدیدی از سرویس‌های اکو و اکو آفیس با سرعت‌های بی‌نظیر یک، دو، چهار، شش و هشت مگابیت با قیمت‌های مناسبت و تخفیف‌های ویژه با حداکثر قیمت 42 هزار تومان در هر هر ماه در شهر تهران و مراکز مخابراتی مختلف، در اختیار علاقه‌مندان قرار خواهد داد. گفتنی است، سرویس‌های اکوی یک تا هشت مگابیتی تنها در مراکز خاص مخابراتی و در شهرهای خاص بسته به وجود امکانات مخابراتی ارایه می‌شوند و متقاضیان باید قبل از انتخاب این نوع سرویس حتما با بخش فروش شاتل در تهران با شماره 23099 یا دفاتر نمایندگی شاتل در سراسر کشور تماس بگیرند و از ارایه این سرویس در شهر و مرکز مخابراتی مورد نظر اطمینان حاصل کنند. بنابر سیاست‌های تشویقی شرکت شاتل، ترافیک مصرف شده کاربران سرویس‌های اقتصادی ECO بین ساعت یک تا هشت بامداد به شرط تمام نشدن سقف ترافیک مجاز مصرفی و تا هنگامی که امکانات و بسترهای مخابراتی مورد نیاز در اختیار این شرکت قرار می‌گیرد، در تمامی روزهای هفته رایگان خواهد بود.
خدمات ارایه شده به مشترکان شرکت شاتل، مطابق ضوابط مصوب در جلسه شماره ۹۰ کمیسیون تنظیم مقررات ارتباطات رادیویی، مشمول توافق‌نامه سطح خدمات (SLA) ارتباطات داده‌ها می‌شود.
فروش این سرویس‌‌ها با تخفیف کامل هزینه نصب و راه‌اندازی در صورت خرید مودم همراه خواهد بود و تا 27 شهریور ماه سال 92 ادامه خواهد داشت.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :