آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 33780
تاریخ انتشار : 25 شهریور 1392 11:35
تعداد بازدید : 595

رییس نصر تهران در بیستمین نشست شورای مرکزی سازمان نظام صنفی رایانه ای پیشنهاد کرد:

بررسی کلیات اصلاح دستورالعمل انتخابات هیات مدیره نصر تهران

بیستمین نشست دوره ای شورای مرکزی سازمان نصر کشور با حضور جمع کثیری از اعضا شورای مرکزی از استان های مختلف کشور به ریاست خوارزمی رییس نصر فارس برگزار شد و در مورد مسایلی چون نمایشگاه الکامپ، برگزاری انتخابات هیات مدیره تهران، افزایش کارآیی کمیسیون ها و همچنین برگزاری آزمون مشاوران رتبه سه بحث و تبادل نظر شد.

فناوران- در ابتدای این نشست، مدیران سازمان گزارشی از جلسات خود با مدیریت نمایشگاه الکامپ و پیگیری‌های انجام شده برای مطالبات صنف به اعضای شورای مرکزی ارایه دادند و اظهار امیدواری کردند که در آینده ای نزدیک پاسخ مناسبی از سوی مدیریت نمایشگاه‌ها دریافت کنند.
در ادامه دبیرکل سازمان گزارشی از فعالیت‌های کمیسیون‌های کشوری و مشکلات موجود در این حوزه را، برای اطلاع اعضای شورای مرکزی ارایه داد و شورا چاره‌اندیشی برای افزایش کارآیی کمیسیون‌ها را به جلسه بعد موکول کرد.
همچنین در این نشست، پیشنهاد استان تهران برای اصلاح دستورالعمل انتخابات هیات مدیره توسط آزاده داننده رییس نصر تهران ارایه و پس از بحث و بررسی، کلیات پیشنهاد توسط شورا مصوب و مقرر شد کارگروه تدوین کننده در استان تهران با هماهنگی دبیرخانه نسبت به اصلاحات لازم اقدام کرده و نتایج در جلسه آتی ارایه شود.
در عین حال پیشنهاد ترمیم کمیسیون‌های امور بین‌الملل و رفاهی ضمن تصویب به دبیرخانه ارجاع تا مراحل فراخوان مطابق آیین‌نامه مربوطه طی شود.
یکی دیگر از موارد مطروحه در نشست شورای مرکزی موبوط به مباحث مالی و پیگیری مطالبات کشور از استان‌ها بوده که فرهاد نیک نفس رییس نصر آذربایجان شرقی گزارشی از وضعیت موجود را برای اطلاع اعضای شورا، ارایه کردند.
همچنین اعضای شورا درجریان فرآیند نصب هولوگرام بر مجوزها قرارگرفته و بر اجرای آن تاکید شد.
سپس گزارشی از فعالیت‌های انجام گرفته در خصوص فراخوان تجمیع اطلاعات کسب وکارهای خرد ارایه داده شد و آنگاه شورای مرکزی اعضای کمیته داوری مناقصه تجمیع اطلاعات کسب و کارهای خرد را انتخاب کرد.
همچنین موضوع برگزاری آزمون مشاوران رتبه سه در اولویت قرارگرفت و مقرر شد کمیسیون مشاوران هر چه سریع‌تر نسبت به تدوین برنامه اجرایی با هماهنگی دبیرخانه اقدام کند.
در آخر نشست نیز عملکرد دبیرخانه کشور به طور مبسوط مورد تحلیل و بررسی قرار گرفت و پیشنهاداتی برای بهبود روند کار ارایه شد.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :