آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 33691
تاریخ انتشار : 24 شهریور 1392 11:28
تعداد بازدید : 1334

با حضور لاریجانی، رحمانی فضلی، رحیمی و سیف

«سناد» افتتاح شد

سامانه نظارت الکترونیکی (سنا) دیوان محاسبات کشور با حضور رییس مجلس شورای اسلامی، وزیر کشور، رییس کل بانک مرکزی و رییس دیوان محاسبات افتتاح شد.

سامانه نظارت الکترونیکی (سنا) به منظور بهبود نظام مدیریت کشور به ویژه در حوزه مصرف منابع و بودجه ملی و پاسداری از بیت‌المال از سال 1390 در دستور کار دیوان محاسبات کشور قرار گرفت.
به گفته مسوولان دیوان محاسبات این طرح یکی از بزرگ‌ترین طرح‌های تحولی سیستمی و مبتنی بر فناروی اطلاعات و ارتباطات در کشور است که موجب تاثیر معنادار در نظام اداره امور اجرایی کشور و نحوه مصرف و هزینه‌سازی منابع مالی بخش عمومی می‌شود.
وزير كشور در این مراسم گفت: دولت تدبير و اميد بستر لازم براي اجرايي شدن طرح سامانه نظارت الكترونيكي ديوان محاسبات در دستگاه‌هاي اجرايي (طرح سنا) را فراهم مي‌كند.
عبدالرضا رحماني فضلي گفت: ما براي نصب سامانه نظارت الكترونيكي ديوان محاسبات در دستگاه‌هاي اجرايي در دولت گذشته تلاش‌هايي كرديم ولي در اين راستا همكاري‌هاي لازم صورت نگرفت.
وي افزود: دولت تدبير و اميد در اين راستا بستر لازم را براي برقراري سامانه نظارت الكترونيكي ديوان محاسبات در دستگاه‌هاي اجرايي فراهم مي‌كند.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :