آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 33684
تاریخ انتشار : 24 شهریور 1392 10:59
تعداد بازدید : 686

توسعه فناوری اطلاعات خوارزمی به فرابورس می پیوندد

با موافقت شرکت فرابورس ایران، شرکت توسعه فناوری اطلاعات خوارزمی در آستانه ورود به فرابورس قرار دارد.

فناوران- مقدمات ورود این شرکت به فرابورس طی شده و به‌ زودی شاهد ورود یکی دیگر از شرکت‌های فعال حوزه فناوری اطلاعات (IT) در بازار سرمایه ایران خواهیم بود.
شرکت توسعه فناوری اطلاعات خوارزمی با سرمایه ثبت شده 170 میلیارد ریال و 30 دفتر ثابت در مراکز استان‌ها و به ‌کارگیری بیش از 500 پرسنل فنی در سراسر کشور، به عنوان یکی از فعالان صنعت IT کشور به شمار می‌رود.
ارایه راه‌‌حل‌های جامع نرم‌افزاری و سخت‌افزاری، خدمات پشتیبانی، عرضه محصولات و تولید نرم‌افزارها در حوزه‌های دولت الکترونیکی و نیز بانکداری، حمل و نقل و کسب و کار الکترونیکی از جمله فعالیت‌های این شرکت محسوب می‌شود.
گفتنی است شرکت توسعه فناوری اطلاعات خوارزمی در آخرین رتبه‌بندی شورای عالی انفورماتیک که در سال‌جاری صورت گرفته، موفق شده در رشته‌های اصلی مرتبط با کسب و کار خود، رتبه یک را به خود اختصاص دهد.
همچنین این شرکت در سال گذشته توانسته با افتتاح کارخانه تولید دستگاه خودپرداز (ATM) به‌عنوان یکی از تولیدکننده‌های دستگاه خودپرداز در ایران مطرح شود.
یادآور می‌شود، شرکت توسعه فناوری اطلاعات خوارزمی در سال 1376 با موضوع تولید، تامین و بهره‌برداری انواع سخت‌افزار، نرم‌افزار و تجهیزات الکترونیکی و رایانه‌ای مورد مصرف در انواع فعالیت‌های اداری، تجاری، خدماتی، تولیدی، مالی و بانکی تاسیس شد.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :