آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 33419
تاریخ انتشار : 20 شهریور 1392 11:47
تعداد بازدید : 390

عرضه گوشی رایگان توسط آمازون تکذیب شد

شرکت آمازون با انتشار بیانیه ای اعلام کرد که برنامه ای برای عرضه گوشی هوشمند در سال جاری میلادی ندارد و اگر قرار باشد در آینده گوشی هوشمند روانه بازار کند، آن را به صورت رایگان به دست کاربران نمی رساند.

 

خبرگزاری فارس- شرکت آمازون به صورت رسمی شایعات منتشر شده در مورد عرضه گوشی هوشمند تا پایان سال جاری میلادی را تکذیب کرد.
«جسیکا لسین» از گزارشگران سابق روزنامه وال‌استریت ژورنال چند روز قبل به نقل از منابع نزدیک به آمازون اعلام کرده بود که این شرکت تا پایان سال جاری میلادی یک گوشی هوشمند رایگان وارد بازار می‌کند. از مدت‌ها قبل شایعات فراوانی در مورد ورود شرکت آمازون به بازار جهانی گوشی‌های هوشمند منتشر شده بود و گفته می‌شود که این شرکت قصد دارد سری محصولات Kindle خود را گسترش دهد. اما این گزارش که اعلام می‌کرد گوشی هوشمند آمازون به صورت کاملا رایگان به دست کاربران جهانی می‌رسد بسیار تعجب برانگیز بود.
اما شرکت آمازون با انتشار بیانیه‌ای اعلام کرد: «ما برنامه‌ای برای عرضه گوشی هوشمند در سال جاری میلادی نداریم، و اگر قرار باشد در آینده گوشی هوشمند روانه بازار کنیم، آن را به صورت رایگان به دست کاربران نمی‌رسانیم».


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :