آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 33416
تاریخ انتشار : 20 شهریور 1392 11:41
تعداد بازدید : 656

تخفیف 60درصدی اعضای نصر تهران برای دریافت اطلاعات مناقصات

اعضای سازمان نظام صنفی رایانه ای تهران می توانند اطلاعات مناقصات حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات را با تخفیف 60درصدی دریافت کنند.

روابط عمومی نصر تهران- پیرو انعقاد تفاهم‌نامه مابین این سازمان و مرکز اطلاع‌رسانی مناقصه‌ها و مزایده‌های کشور (تحت مدیریت شرکت ارتباط گستران هزاره) مبنی بر ارایه خدمات اطلاع‌رسانی مناقصه‌های مربوط به حوزه کامپیوتر و تکنولوژی اطلاعات با احتساب شرایط ویژه، اعضای این سازمان اعم از اشخاص حقیقی و یا حقوقی در صورت ارایه معرفی‌نامه کتبی از سازمان، می‌توانند از 60درصد تخفیف نقدی به نسبت تعرفه سال 92 و صرفا برای سرویس‌های پست الکترونیکی و یا وب‌سایت هزاره استفاده
کنند.
سرویس مورد اشاره در قالب اشتراک یک ساله اطلاع‌رسانی تمامی مناقصه‌های رسمی و منتشر شده در سطح کشور و طبقه‌بندی شده ذیل دسته‌بندی اصلی "کامپیوتر و شبکه" (دربرگیرنده تمامی مناقصه‌های حوزه تکنولوژی اطلاعات و فناوری‌های مرتبط و وابسته) به صورت روزانه اطلاع‌رسانی می‌شود.
این سرویس، حسب سلیقه و نظر متقاضی، قابل ارسال از طریق پست الکترونیکی و یا قابل مشاهده در وب‌سایت مرکز به آدرس www.hezarehinfo.net خواهد بود. مراحل اعطای اشتراک و ارایه خدمات پس از فروش در طی یک سال ارایه سرویس، حسب قوانین و شرایط شرکت ارتباط گستران هزاره تامین خواهد شد.
گفتنی است، اعضا می‌توانند برای دریافت اشتراک و بهره‌مندی از طرح ویژه، طی اوقات اداری با دپارتمان فروش شرکت ارتباط گستران هزاره، تماس حاصل کنند.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :