آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 33345
تاریخ انتشار : 19 شهریور 1392 12:0
تعداد بازدید : 507

بدون تیتر

حمید چیت چیان، وزیر نیرو با بیان اینکه هم اکنون قیمت یک مترمکعب آب در ایران یکهزار و 500 تومان است، از دستور ویژه رییس جمهوری برای توقف سدسازی در حوزه آبریز دریاچه ارومیه خبر داد و گفت: مصوبه جنجالی دولت دهم برای ساخت یک پروژه ریلی با اعتبار کلان در دولت یازدهم لغو شد.

دادستان کل کشور دیروز در پاسخ به این سوال که آیا فیس‌بوک رفع فیلتر می‌شود؟ گفت: اگر جرایم و مصادیق مجرمانه‌ای که در آن بوده رفع شده باشد، می‌توان آن را رفع فیلتر کرد. کارگروهی که شش وزیر عضو آن هستند در تیر ماه 88 طبق قانون آنجا را فیلتر کرده و اگر مصادیق مجرمانه در آن رفع شود می‌توان آن را رفع فیلتر کرد.
نهمين كنفرانس بين‌المللي اقتصاد و فاينانس اسلامي با شركت شماري از كارشناسان، اقتصاددان و محافل دانشگاهي كشورهاي اسلامي روز دوشنبه در استانبول شروع به كار كرد.
محمود عسگري‌آزاد روز شنبه هفته جاري در حكمي از سوي محمدباقر نوبخت به سمت سرپرستي معاونت توسعه مديريت و سرمايه انساني ریيس‌جمهور منصوب شد. وی پيش از اين در دوره دوم دولت خاتمي (سال‌هاي ۱۳۸۰ تا ۱۳۸۴) عهده‌دار مسووليت همين معاونت در سازمان مديريت و برنامه‌ريزي كشور بود.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :