آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 33267
تاریخ انتشار : 18 شهریور 1392 11:17
تعداد بازدید : 391

رییس سازمان توسعه تجارت:

شرایط جدید صادراتی به زودی اعلام می شود

رییس سازمان توسعه تجارت با اشاره به جلسات مختلف وزارت صنعت با تشکل ها برای تسهیل ممنوعیت صادرات تعدادی از کالا ها، گفت: برقراری شرایط جدید صادراتی شامل تمام کالاهای صادراتی شده و طی روزهای آینده از سوی وزارت صنعت اعلام می شود.

تسنیم- حمید صافدل با اشاره به اینکه اساسا دولت یازدهم در برنامه 100 روزه خود در ممنوعیت و محدودیت‌های صادراتی قصد تجدیدنظرهایی را دارد، گفت: هنوز به صورت رسمی تصمیم قطعی در این رابطه اتخاذ نشده و فقط پیشنهاداتی از سوی وزارات صنعت به دولت ارایه شده است.
وی با اشاره به اینکه در حال حاضر وزارت ‌صنعت با تشکل و معاونت‌های مختلف در اتخاذ تصمیمات جدید صادارتی جلساتی را برگزار کرده است، افزود:  تمام این پیشنهادات با نگاه به تسهیل فرآیند تجارت و توسعه بازارهای جدید صورت خواهد گرفت به نحوی که با اعمال تمام نظرات تصمیمات نهایی اتخاذ می‌شود.
وی افزود: برقراری شرایط جدید صادراتی شامل تمام کالاهای صادراتی خواهد شد و طی روزهای آینده از سوی وزارت صنعت اعلام می‌شود.
به اعتقاد صافدل، بخشی از تغییرات ممنوعیت ردیف‌های کالایی صادراتی موافقت دولت را می‌طلبد که در همین زمینه وزارت صنعت در حال رایزنی و ارایه پیشنهادات خود است.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :