آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 33261
تاریخ انتشار : 18 شهریور 1392 10:53
تعداد بازدید : 379

قیمت سیم کارت در بازار

سیم کارت های دایمی همراه اول که طی ماه های گذشته از نظر قیمت روند افزایشی را دنبال می کردند، مدتی است با کاهش نسبی قیمت مواجه شده اند.

ایسنا- در حال حاضر به گفته‌ فعالان صنفی، بازار سیم‌کارت دچار رکود نسبی شده و قیمت انواع سیم‌‌کارت‌های دایمی تا حدی پایین آمده و به طور مثال سیم‌کارت‌هایی که پیش از این دو میلیون تومان قیمت داشتند به حدود یک میلیون و 700 هزار تومان رسیده‌اند و کد‌های دو که پیش از این با قیمت یک میلیون و 100 هزار تومان به فروش می‌رسیدند اکنون حدود 900 هزار تومان در بازار معامله می‌شوند.
این روزها کدهای یک و دو بیشتر از سایر خط‌ها کاهش قیمت داشته‌اند و اکنون سیم‌کارت کد یک با قیمتی حدود یک میلیون و 700 هزار تومان و کد دو حدود 900 هزار تومان به فروش می‌رسند. همچنین کد سه با قیمتی حدود 800 هزار تومان در بازار سیم‌کارت معامله می‌شود.
کد‌ چهار این روزها حدود 650 هزار تومان و کد پنج حدود 500 هزار تومان قیمت دارند.
بنابر اعلام فعالان بازار در حال حاضر سیم‌کارت‌های کد شش حدود 450 هزار تومان، کد هفت کارکرده حدود 300 هزار تومان، کد هفت صفر حدود 400 هزار تومان و کد هشت کارکرده و صفر به ترتیب 250 و 300 هزار تومان به فروش می‌رسند.
اما قیمت سیم‌کارت‌های اعتباری این روزها تغییری نداشته و سیم‌کارت‌های اعتباری اپراتورهای مختلف با همان قیمت‌های قبلی به فروش می‌رسند. در عین حال سیم‌کارت‌های اعتباری رایتل که پیش از این اعلام شده بود که شماره‌های رندشان به بازار وارد نشده به گفته‌ فعالان بازار در صورت رند بودن با قیمتی بالای 300 هزار تومان و گاهی بسته به رند بودن شماره تا 500 هزار تومان در بازار به فروش
می‌رسند.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :