آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 33218
تاریخ انتشار : 17 شهریور 1392 11:39
تعداد بازدید : 477

اپل هم فبلت می‌سازد

نمایشگر آیفون به 6 اینچ می رسد

براساس گزارش های غیررسمی، شرکت اپل در حال آزمایش آیفون هایی با صفحه نمایش بزرگ است تا نسخه بعدی این گوشی ها را با نمایشگر شش اینچی راهی بازار کند.

سلولار نیوز- براساس گزارش‌های منتشر شده توسط وال استریت ژورنال اپل در نظر دارد صفحه نمایش آیفون‌های خود را تا شش اینچ افزایش دهد که این اندازه دو اینچ بزرگ‌تر از مدل‌های کنونی در بازار است. براساس این گزارش، اپل ظاهرا در حال آزمایش گوشی‌هایی با سایز صفحه نمایش 8/4 تا شش اینچ است، اما در میان محصولاتی که انتظار می‌رود در ماه جاری میلادی معرفی شوند، قرار نخواهند داشت.
اپل در تولید پنج مدل اول از ‌ آیفون‌های خود صفحه نمایش 3/5 اینچی در نظر گرفته بود اما گوشی آیفون پنج را با صفحه نمایش چهار اینچ راهی بازار کرد و وضوح تصویر آن را سه برابر افزایش داد.
براساس این گزارش، 80 درصد از افرادی که در یک نظرسنجی اینترنتی شرکت کرده، اعلام کرده‌اند که خواستار صفحه نمایش بزرگ‌تر از چیزی است که در آیفون 5 قابل دسترس است. این دیدگاه در شرایطی صورت می‌گیرد که بسیاری از دستگاه‌های جدید با سیستم‌عامل آندرویید دارای صفحه نمایش بزرگ‌تر از پنج اینچ هستند و به تازگی بسیاری از شرکت‌های سازنده گوشی با سیستم‌عامل آندرویید به سمت صفحه نمایش‌های شش اینچی حرکت کرده‌‌اند.
براساس گزارش جدید IDC قسمت بزرگی از فروش گوشی به مدل‌های پنج تا هفت اینچ اختصاص دارد که حتی از فروش رایانه‌ها و تبلت‌ها در سه ماهه دوم سال 2013 پیشی گرفته‌اند، به این معنا که اکثر کاربران این نوع فبلت‌ها را به جای دستگاه‌های رایانه‌ای سنتی خود خریداری می‌کنند. این گزارش در شرایطی منتشر شده است که انتظار می‌رود اپل در روزهای آینده آیفون 5S و 5C را معرفی کند.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :