آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 32600
تاریخ انتشار : 4 شهریور 1392 16:23
تعداد بازدید : 685

در دیدار مسوولان شرکت پست با وزیر ارتباطات مطرح شد:

سرویس های نوین پستی به مردم معرفی شود

نخستین نشست وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با مدیرعامل، اعضای هیات مدیره و معاونان شرکت پست برگزار شد.

ایسنا- محمود واعظی در این دیدار که در محل ساختمان مرکزی وزارت صورت گرفت ضمن تشکر از مجموعه کارکنان شبکه پستی کشور گفت: در رویکرد دولت جدید اهمیت پست در این وزارتخانه و نقش کلیدی آن در ارایه خدمات به مردم مورد توجه قرار خواهد گرفت.
وی افزود: تمامی تلاش خود را در دولت و مجلس در راستای رفع مشکلات موجود شبکه پستی و افزایش توان آن به کار خواهد بست. واعظی با تاکید بر ایجاد و گسترش سرویس‌های نوین مبتنی بر فناوری اطلاعات در پست گفت: شرکت پست در آینده نزدیک با ایفای نقش مطلوب بتواند هر چه بیشتر خود را به خودکفایی نزدیک کند و با معرفی سرویس‌های جدید وضعیت درآمدی شبکه بهبود یابد.
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در ادامه با اشاره به اهمیت بحث اطلاع‌رسانی و تبلیغات درخصوص خدمات پستی از مسوولان پست خواست تا معرفی سرویس‌های نوین پستی در میان آحاد افراد جامعه به شیوه‌های گوناگون و تعامل هر چه بیشتر با رسانه‌ها را همواره مدنظر خود قراردهند.
واعظی همچنین از مدیران و متخصصان پست کشور خواست با تشکیل کارگروهی به مطالعه تجربیات و اقدامات ارزشمند کشورهای پیشرو در زمینه ارایه خدمات پستی پرداخته و آن را در کشور اجرایی کنند. وی با تاکید بر اینکه در میان کارکنان شاغل در بخش‌های مختلف وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات هیچ‌گونه تبعیضی قایل نخواهد بود گفت: دولت تدبیر و امید با حمایت از مجموعه پست کشور مردمی بودن خود را اثبات خواهد کرد. وزیر ارتباطات بر تعامل و همکاری پست با دیگر شرکت‌ها و سازمان‌های تابعه وزارت به خصوص پست بانک تاکید کرد.
همچنین در این مراسم ،کرباسیان رییس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت پست گزارشی از روند کارهای صورت گرفته و وضعیت موجود ارایه کرد و گفت: محور اصلی و آینده شرکت در راستای افزایش درآمد و جذب ترافیک ساماندهی شده است.
وی به تشریح راه‌اندازی و توسعه سرویس‌هایی نظیر بازار الکترونیکی، کارت پستال، تمبر اختصاصی، پست الکترونیکی، پست تلفنی، وب آگهی، امانات پستی، پست مستقیم و پست لجستیک پرداخت و افزود: در آینده نزدیک و با رویکرد جدید و گسترش این سرویس‌ها در سراسر کشور شاهد شکوفایی بیشتری در پست کشور خواهیم بود.
رییس هیات مدیره ضمن قدردانی از تلاش همکاران خود و با اشاره به عنایت ویژه وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات به بخش پست از تمامی کارکنان مجموعه خواست در راستای تحقق رهنمودهای ایشان تلاش وافری داشته باشند.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :