آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 32599
تاریخ انتشار : 4 شهریور 1392 16:22
تعداد بازدید : 466

مدیرکل روابط عمومی زیرساخت:

هیچ اختلالی در اینترنت نداریم

طی روزهای گذشته برخی از شرکت های ارایه کننده اینترنت به کاربران خود اطلاع داده اند که به مدت یک هفته ارایه خدمات آنها با اختلالاتی همراه است و دلیل این اختلالات به آنها مربوط نبوده و به شبکه ارتباطات زیرساخت کشور برمی گردد.

ایسنا- مهدی خدایی مدیرکل روابط عمومی شرکت ارتباطات زیرساخت با اظهار بی‌اطلاعی از این موضوع گفت: در حال حاضر شبکه اینترنت کشور هیچ مشکلی ندارد و ما در ارایه پهنای باند به شرکت‌ها هیچ مشکلی نداریم و وضعیت اینترنت در حالت عادی قرار دارد.وی افزود: اگر قرار بر این باشد که اختلالات مربوط به شرکت ارتباطات زیرساخت باشد تنها یک یا چند شرکت دچار مشکل نمی‌شوند و به همین دلیل نمی‌توان این موضوع را به شبکه زیرساخت ارتباط داد.
وی در خصوص اینکه آیا هر شرکتی که خواست می‌تواند به این بهانه ارایه خدمات به کاربران را محدود کند گفت: این موضوع جزو مواردی است که باید سازمان تنظیم مقررات ارتباطات بر آن نظارت کند چراکه به هر حال پروانه شرکت‌های ارایه‌کننده خدمات اینترنتی از سوی این سازمان صادر می‌شود.شرکت مخابرات هم که برخی ارایه‌کنندگان اینترنت سرویس خود را از آن می‌گیرند در ارتباط با ایجاد این اختلالات اظهار بی‌اطلاعی کرده است. با وجود تمام این تفاسیر شرکت‌های مذکور همچنان در ارایه خدمات به کاربران‌شان با کندی‌ها و اختلالات متعدد مواجه‌اند.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :