آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 32597
تاریخ انتشار : 4 شهریور 1392 16:20
تعداد بازدید : 502

پوسته جدید برای سرویس پست الکترونیکی

مدیرکل مرکز فناوری اطلاعات از بارگذاری پوسته جدید سرویس پست الکترونیکی خبر داد.

ایسنا- میرزایی با بیان این مطلب گفت: به دنبال راه‌اندازی سرویس پست الکترونیکی با بررسی‌های انجام شده توسط متخصصان فناوری شرکت پست مشکلات ظاهری پوسته قبلی سرویس مذکور مرتفع شد و به قالب جدید تغییر یافت.
وی گفت: قابلیت استفاده پوسته جدید در تمامی مرورگرهای وب نظیر فایرفاکس (Firefox)،‌ اینترنت اکسپلور نسخه‌های هفت، هشت و 9، اپرا، کروم و سافری وجود دارد. وی الحاق چند فایل با یک بار انتخاب و همچنین الحاق فایل‌ها به صورت دراپ و درگ را از دیگر قابلیت‌های پوسته جدید برشمرد.
میرزایی گفت: با ارتقای پوسته سرویس پست الکترونیکی کاربران می‌توانند هنگام دریافت نامه الکترونیکی پیغام رسیدن نامه الکترونیکی جدید دریافت کنند. همچنین آنها می‌توانند دفتر تماس‌های خود را به صفحه ارسال نامه الکترونیکی اضافه کنند.
امکان فیلتر نامه‌های الکترونیکی،‌ جست‌وجو در بخش‌های مختلف نامه‌های الکترونیکی، افزودن اطلاعات اضافی نظیر تصویر به مشخصات افراد در دفاتر تماس و نمایش آن در نامه‌های الکترونیکی از دیگر قابلیت‌های پوسته جدید است که مدیرکل مرکز فناوری اطلاعات به آن اشاره کرد.
میرزایی گفت: چهارزبانه بودن یکی از مهم‌ترین شاخصه‌های پوسته جدید است و کاربران می‌توانند با ورود به قسمت تنظیمات؛ بخش محیط کاربری یکی از زبان‌های فارسی، انگلیسی، عربی و فرانسه را به عنوان زبان موردنظر خود انتخاب کنند.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :